שבת   |   22 יוני    |   
דף הבית / חדשות נדל"ן / "מעל כולם": כך נראות דירות הפרימיום בפרויקט היוקרה של פלורנטין

"מעל כולם": כך נראות דירות הפרימיום בפרויקט היוקרה של פלורנטין

דירות פרימיום - פרויקט מומה בפלורנטין

מתחם היוקרה MOMA שבונה בימים אלו קבוצת חג'ג' מציע למשפחות צעירות את כל הטוב של תל אביב: מגורי יוקרה בדירות מרווחות עם מרפסות, חדר כושר משותף, שימוש בשירותי מלון Brown ופארק אורבני מרהיב עם מתקנים מתחת לבית, כל זה, במרחק הליכה מכל מוקדי הבילוי בעיר. לאחר שנמכרו עשרות דירות בפרויקט שצפוי להיות האייקון של שכונת פלורנטין, קבוצת חג'ג' השיקה את דירות הפרימיום והודיעה שתעניק הנחה על כלל הדירות בחודש הקרוב

"סטנדרט המגורים של צפון תל אביב בשכונה התוססת ביותר בעיר": הפרויקט היוקרתי MOMA שתוכנן ע"י אדריכל העל גידי בר אוריין מציע חיי משפחה שקטים ואינטימיים בלב התוסס של תל אביב. הדירות המרווחות, המרפסות המפנקות שצופות לנוף המרהיב של תל אביב ועיצוב מגדלי היוקרה שכוללים חיפוי קירות מסך, הובילו עשרות משפחות צעירות לקנות דירות במתחם היוקרתי החדש של פלורנטין.

"המתחם מתאים למשפחות צעירות ופחות למשקיעים שמשכירים את הדירה. מתחת לבית יש פארק אורבני המתפרס על פני כ-7 דונמים עם מתקנים לידים, דבר נדיר מאוד בשכונת פלורנטין שנחשבת לצפופה במיוחד. באזור יעברו תחנות הרכבת הקלה וישנם מוסדות חינוך מהמובילים בתל אביב". מספר יהודה עובד, סמנכ"ל השיווק של קבוצת חג'ג'.

רשת מלונות Brown תפעיל מלון בוטיק במתחם היוקרה ודיירי הפרויקט יוכלו להשתמש בשירותי המלון

לפני מספר שנים רכשה רשת מלונות Brown את אחד מהבניינים בפרויקט. בריאיון שהתפרסם בערוץ 12 סיפר עובד על כך שדיירי הפרויקט יוכלו לראשונה להשתמש בשירותי מלון Brown בתשלום סמלי, מה שיעניק חוויית מגורים יוצאת דופן עם שימוש במתקנים כמו ספא ובריכה.

דילוג לתוכן