יום ראשון   |   19 מאי    |   
דף הבית / השקעות / לראשונה בישראל – משרדים קטנים להשקעה בת״א החל מ450,000₪

לראשונה בישראל – משרדים קטנים להשקעה בת״א החל מ450,000₪

מידטאון - משרדים בקומה ה-46
חברת worker תשווק משרדים קטנים להשקעה במגדל המבוקש ביותר בת״א, מגדל מידטאון, החל מ 450,000₪ בלבד. המשרדים צפויים להניב למשקיעים תשואה של מעל 10%

בימים אלו בלב ליבה של ת"א קם פרויקט יוקרה חדש של חברת Worker במגדל המידטאון השייך לחברת קנדה ישראל. החברה, תציע לראשונה משרדים קטנים להשקעה שצפויים להניב תשואה של מעל ל-10%.

כדאיות ההשקעה

הראשונה שהתחילה עם קונספט המשרדים הקטנים היא חברת We Work אשר זיהתה את המצוקה והמחסור במשרדים קטנים להשכרה. כעת, חברת Worker מציע למשקיעים הזדמנות לקנות משרד מפואר במיקום החם ביותר בת"א. החברה, תשווק את המשרדים בקומה ה-46, משרדים החל מ-13 מ"ר הכוללים נוף פנורמי מרשים לים ולכל אזור המרכז. משקיעים, צפויים ליהנות משכירות החל מ-4,500 ₪ בחודש בהשקעה של 450,000 ₪ בלבד, מה שייצר עבור יותר מ-10% תשואה בשנה.

הביקוש – "המשרד לא יעמוד ריק"

כיום, הבניין נמצא בתפוסה מלאה ואף קיימת רשימת המתנה של שוכרים למשרדים המתפנים במגדל.

המיקום – "פריים לוקיישן"

אחד היתרונות הגדולים ביותר של מגדל המידטאון הוא המיקום – על ציר התחבורה המרכזי בישראל, צמוד לרכבת הקלה, תחנת הרכבת השלום וקניון עזריאלי וקרוב לבתי המשפט. שלל אמצעי התחבורה מגיעים בכל שעות היום לאזור ומאפשרים נגישות נוחה וקלה במיוחד לעובדים ולמבקרים בבניין.

המשרדים עצמם נמסרים לרוכשים ברמת גמר מפוארת, הכולל פרקט יוקרתי, ריהוט ומוצרי חשמל, חזיתות זכוכית עם פרופיל אלומיניום, בידוד אקוסטי, תאורת לד, מיזוג ומונה חשמל נפרד. בנוסף, היזם מעמיד לרשות הרוכשים חברת ניהול שתטפל בכל הדרוש – כולל מציאת שוכרים, חתימת חוזי שכירות, תחזוקה שוטפת של הנכס ועוד.

"השילוב בין התשואה הגבוהה, המחיר האטרקטיבי, האכלוס הקרוב והמיקום המבוקש בישראל הופכים את העסקה לאחת הטובות ביותר שניתן למצוא היום בשוק הנדל"ן".

דילוג לתוכן