יום שלישי   |   9 יולי    |   
דף הבית / חדשות נדל"ן / הבנייה בעיצומה בבניין היוקרה ברחוב ויצמן בת"א: מטרופוליס תשווק דירות 5 חד' פינתיות ענקיות מ-7.25 מיליון ש"ח

הבנייה בעיצומה בבניין היוקרה ברחוב ויצמן בת"א: מטרופוליס תשווק דירות 5 חד' פינתיות ענקיות מ-7.25 מיליון ש"ח

פרויקט The WEIZMANN, אחד הפרויקטים היוקרתיים ביותר בצפון הישן של תל אביב, ממוקם בסמיכות לכיכר המדינה, כיכר רבין ומגוון מסעדות שף ובתי קפה. הפרויקט נמצא בשלבי בנייה מתקדמים ומציע בימים אלה את הדירות הגדולות האחרונות. דירות 5 חדרים פינתיות ומרווחות במיוחד יוצעו למכירה במחיר התחלתי של 7.25 מיליון ₪. הרוכשים ייהנו מ-2 חניות תת קרקעיות, ממפרט עשיר ומפנק ומ מרפסות מרהיבות עם נוף פתוח לעיר. המעוניינים מוזמנים לתאם ביקור בדירת הדגמה ולהתרשם מקרוב מרמת הבנייה והגימור.

את הפרויקט תכנן אדריכל העל גידי בר אוריין. הבניין בן 8 קומות מתאפיין בחזיתות מעוצבות המשלבות HPL ומתכת, ובחזות ארכיטקטונית מרשימה ויוצאת דופן. תכנון מיוחד של 3 כניסות נפרדות עם לובי מפואר בכל אחת מהן, מעניק לדיירים תחושה של פרטיות ואינטימיות. הדירות עצמן נהנות מחלונות מרצפה עד תקרה, המכניסים שפע של אור טבעי ונוף עירוני שוקק חיים. 

הדירות האחרונות שנותרו למכירה בפרויקט נמנות עם הגדולות והמרווחות ביותר באזור. הן כוללות 5 חדרים מרווחים, מרפסות שמש עם דק במבוק יוקרתי, ושתי חניות צמודות לכל דירה. "זהו אחד המיקומים המבוקשים בתל אביב, בקרבה מיידית למוקדי עניין כמו כיכר רבין, כיכר המדינה, הפארק הירוק של גינת דובנוב, ומוזיאון תל אביב לאמנות", מציינים בסביבת הפרויקט.

קונים פוטנציאלים מוזמנים לחוות מקרוב את איכות הבנייה והעיצוב בדירת לדוגמה שעוצבה בשיתוף מותג העיצוב היוקרתי Habitat. לרוכשים בחודש הקרוב תוענק חבילת הטבות אטרקטיבית, הכוללת תנאי תשלום נוחים של 20/80 ללא הצמדה למדד, וכן מערכת ישיבה יוקרתית מתנת Habitat, שתשדרג את הסלון בסטייל אורבני מתוחכם.

 

למידע נוסף:

    דילוג לתוכן