יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / חדשות נדל"ן / נדל"ן - מגזין / "גינה פרטית בשטח של כ-112 מ"ר ברחוב הכי נחשק בתל אביב": כך יראו דירות הגן בפרויקט THE BOHO HOUSE ברח' אנטוקולסקי שיימכרו החל מ-11,250,000 ₪

"גינה פרטית בשטח של כ-112 מ"ר ברחוב הכי נחשק בתל אביב": כך יראו דירות הגן בפרויקט THE BOHO HOUSE ברח' אנטוקולסקי שיימכרו החל מ-11,250,000 ₪

ברחוב אנטוקולסקי האינטימי והנחשק בת"א, בסמוך לאבן גבירול, גן העיר וכל מה שבאמת נחשב, מקימה מטרופוליס פרויקט יוקרה יחיד ומיוחד, ומציעה מספר מצומצם של דירות פרמיום נדירות, בסטנדרט גבוה ואיכות בלתי מתפשרת. דירות הגן, ה- TOWN-HOUSE, בשטח בנוי של 146-179 מ"ר ובנוסף גינה של כ 116 מ"ר, מתוכננות בשני מפלסים עם חלל אירוח מרהיב, מאסטר הורים ענק וגינה מרווחת ופסטורלית. הדירות נמכרות עם 2 חניות בודדות ומחסן.

פרויקט היוקרה תוכנן ע"י אדריכל העל גידי בר אוריין ומאפשר ליהנות מ"מוצר שלא קיים עוד בלב העיר".

"בית עם 5-6 חדרים וגינה פרטית": פרויקט היוקרה THE BOHO HOUSE שמקימה חברת מטרופוליס, מציע דירות ייחודיות אשר שונות בנוף של העיר וכוללות גינות ענקיות בלב העיר וסטנדרט חדש של יוקרה. הפרויקט ממוקם ברח' אנטוקולסקי, הנחשב לאחד מרחובות היוקרה המבוקשים ביותר ומציע מגורים בסביבה פסטורלית ושקטה אשר נדירה מאוד במרכז תל אביב.

לאור העובדה שעיריית תל אביב כבר לא מאשרת דירות גן במרכז העיר, הביקוש לדירות ה-TOWN-HOUSE שיציעו גינה ענקית ושקטה כמו של בתים פרטיים לצד מפרט עשיר וכ-5-6 חדרים מרווחים, צפוי להיות גבוה במיוחד.

"מדובר בפרויקט שמתאים ללקוחות המעוניינים לגור בלב העיר אך לא מוכנים לוותר על מגורים בבית פרטי", מספרים בחברה.

למידע נוסף:

    דילוג לתוכן