יום שלישי   |   18 יוני    |   
דף הבית / חדשות נדל"ן / מתחם המגורים החדש ברמת אביב: פרויקט RAMATA יציע דירות 2-5 חד' החל מ-3.3 מיליון ₪ בלבד; הדירות מתאימות למגורים ולמשקיעים

מתחם המגורים החדש ברמת אביב: פרויקט RAMATA יציע דירות 2-5 חד' החל מ-3.3 מיליון ₪ בלבד; הדירות מתאימות למגורים ולמשקיעים

מתחם המגורים RAMATA, נבנה במיקום הטוב ביותר ברמת אביב, על חורשת רדינג הקסומה ובסביבה פסטורלית עם שפע של פארקים, בתי קפה, מסעדות שף ובעיקר – מוסדות החינוך האיכותיים ביותר בישראל, מאוניברסיטת תל אביב ועד סמינר הקיבוצים, בהם לומדים אלפי סטודנטים. בפרויקט, דירות 2-5 חד' לצד דירות דופלקס עם מרתף גדול, חצר אנגלית ומרפסת על הקרקע. דירות 3 חדרים יכללו חדרים עם שירותים ומקלחת נפרדים המתאימים להשכרה לסטודנטים. בשלב ה-Pre-Sale, דירות יימכרו מ-3.3 מיליון₪ בלבד

המתחם החדש Ramata שמקימה חברת מטרופוליס תוכנן ע"י משרד האדריכלים עטור הפרסים, ברעלי לויצקי כסיף, ויציע סטנדרט חדש של מגורים באחת השכונות המבוקשות ביותר בישראל, לצד נגישות לכבישים המרכזיים.

"מדובר באחד מהאזורים היוקרתיים בארץ, אשר יציע מגורים באזור העונה על כל הצרכים של תושבי השכונה, בין אם מדובר במשפחה ובין אם מדובר בסטודנטים אשר יגורו בקרבת מוסדות החינוך לסטודנטים", מספרים בסביבת הפרויקט.

רמת אביב, הינה אחת משכונות המגורים האיכותיות בישראל המציעה סביבת מגורים שקטה, ירוקה ופסטורלית לצד קרבה למגוון אתרי בילוי, מרכזי קניות ומוסדות החינוך הטובים בישראל. השכונה, פופולרית במיוחד גם בקרב סטודנטים הלומדים באוניברסיטת ת"א ומכללות הלימוד השונות.

בשלב ה-Pre-Sale, מטרופוליס תציע דירות 2 חדרים מ-3.3 מיליון ₪ בלבד. בפרויקט, דירות 2-5 חד' לצד דירות דופלקס עם חצר אנגלית ומרפסת על הקרקע המזכירות בתים פרטיים.

למידע נוסף:

    דילוג לתוכן