יום ראשון   |   21 יולי    |   
דף הבית / חדשות נדל"ן / מתחם המגורים החדש ברמת אביב יציע דירות 2 חד' מ-3.3 מיליון ₪ בלבד בימי המכירות METRO DAYS

מתחם המגורים החדש ברמת אביב יציע דירות 2 חד' מ-3.3 מיליון ₪ בלבד בימי המכירות METRO DAYS

Metro Days RAMATA

מתחם המגורים החדש שמקימה חברת מטרופוליס זוכה לביקוש אדיר כאשר חודש מהשקתו נחתמו הסכמי רכישה בהיקף של עשרות מיליוני שקלים. המתחם, נבנה במיקום הטוב ביותר ברמת אביב, על חורשת רידינג הקסומה ובסביבה פסטורלית עם שפע של פארקים, בתי קפה, מסעדות ומוסדות חינוך איכותיים. מטרופוליס, שעורכת ימי מכירות בימים אלו (METRO DAYS) תציע מגוון הטבות בחודש הקרוב, מסלון של מותג היוקרה Habitat, עיצוב הום סטיילינג של מעצבת מובילה ועד תנאי תשלום של 20/80 ללא הצמדה למדד

המתחם החדש RAMATA שמקימה חברת מטרופוליס תוכנן ע"י משרד האדריכלים עטור הפרסים, ברעלי לויצקי כסיף, ויציע סטנדרט חדש של מגורים באחת השכונות האיכותיות והמבוקשות בישראל.

דיירי הפרויקט החדש ייהנו מסביבת מגורים שקטה, ירוקה ופסטורלית לצד קרבה למגוון אתרי בילוי, מרכזי קניות ומוסדות החינוך הטובים בישראל. השכונה, פופולרית במיוחד גם בקרב סטודנטים הלומדים באוניברסיטת ת"א ומכללות הלימוד השונות.

בימים אלו מטרופוליס עורכת ימי מכירות מיוחדים בהם תינתן חבילת ההטבות הכוללת תנאי תשלום 20/80, פטור מהצמדה למדד והטבות רכישה בלעדיות – מערכת סלון יוקרתית מבית Habitat מתנה, אשר נבחרה על ידי מעצבי החברה וכוללת ספה תלת מושבית מעוצבת vip עם שזלונג, 2 כורסאות עץ מפנקות, שולחנות קפה ושולחן צד. כמו כן, במסגרת ימי המכירות רוכשי הדירות ייהנו מליווי אישי של מעצבת הפנים, אשר תלווה את הרוכשים בתכנון, בחירת חומרי הגמר והום סטיילינג.

למידע נוסף:

    דילוג לתוכן