יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / חדשות נדל"ן / "חלום המגורים של משפחות ברמת אביב": דירות מגורים ענקיות עם מרתף ענק מואר וחצר אנגלית עם מרפסת על הקרקע יימכרו מ-6 מיליון ₪ בלבד

"חלום המגורים של משפחות ברמת אביב": דירות מגורים ענקיות עם מרתף ענק מואר וחצר אנגלית עם מרפסת על הקרקע יימכרו מ-6 מיליון ₪ בלבד

מטרופוליס מקימה את מתחם המגורים Ramata שיציע מגורים פסטורליים לצד חורשת רידינג הקסומה ברמת אביב. החברה, תציע דירות מגורים עם מרתף הכוללות מרתף ענק ומואר עם חצר אנגלית ומרפסת על הקרקע שיימכרו מ-6 מיליון שקלים בלבד בשלב ה-Pre-Sale. דיירי הפרויקט ייהנו ממגורים בשכונה מהנחשקות ביותר בישראל לצד קרבה לקניון רמת אביב, מרכזים מסחריים ומוסדות החינוך האיכותיים ביותר בארץ.

רמת אביב נחשבת לאחת השכונות האיכותיות ביותר בישראל ומציעה מגורים עם שפע של פארקים, רחובות שקטים ומוסדות חינוך איכותיים כמו, אוניברסיטת תל אביב, מכללת לוינסקי והמכללה הקיבוצית, לצד קרבה למרכז ת"א, קניון רמת אביב, חופי הים של ת"א ומוקדים מרכזיים.

בין מגוון הדירות בפרויקט, מטרופוליס מציעה 6 דירות מגורים הכוללות מרתף ענק, חצר אנגלית ומרפסת על הקרקע. הדירות, נבנו בהתאמה לביקוש הרב לדירות מהסוג הנ"ל בשכונה, המאפשרות למשפחה להתאים את המרתף לצרכיהם ולבנות למשל יחידה נפרדת לילד מתבגר, "משרד ביתי" או חדר כושר ומשחקים.

במקביל לדירות עם המרתף שיימכרו בפרויקט, החברה תציע תמהיל רחב של דירות, ביניהן, דירות 2-3 חדרים עם חדרי מאסטר הכוללים שירותים ומקלחת ודירות 4-5 חדרים.

להרשמה לשלב ה-Pre-Sale:

    דילוג לתוכן