יום רביעי   |   10 יולי    |   
דף הבית / חדשות נדל"ן / ביקוש שיא ב-Pre-Sale של מטרופוליס ברמת אביב: מתחם המגורים החדש יציע דירות 2 חד' החל מ-3.3 מיליון ₪ בלבד בתנאי תשלום 10/90

ביקוש שיא ב-Pre-Sale של מטרופוליס ברמת אביב: מתחם המגורים החדש יציע דירות 2 חד' החל מ-3.3 מיליון ₪ בלבד בתנאי תשלום 10/90

Metro Days RAMATA

בחברת מטרופוליס, שמקימה את מתחם המגורים החדש ברמת אביב, מדווחים על ביקוש שיא עוד בטרם נבנה הפרויקט.

המתחם, נבנה במיקום הטוב ביותר ברמת אביב, על חורשת רידינג הקסומה ובסביבה פסטורלית עם שפע של פארקים, בתי קפה, מסעדות ומוסדות חינוך איכותיים. מטרופוליס  תציע מגוון הטבות לרגל שלב ה-PRE SALE של הפרויקט, מסלון של מותג היוקרה Habitat, עיצוב הום סטיילינג של מעצבת מובילה ועד תנאי תשלום של 10/90 בכפוף להלוואת קבלן ללא הצמדה למדד.

הפרויקט זוכה לביקוש אדיר כאשר חודש מהשקתו נחתמו הסכמי רכישה בהיקף של עשרות מיליוני שקלים ו50% מהפרויקט נמכר מרגע ההשקה.

המתחם החדש RAMATA שמקימה חברת מטרופוליס תוכנן ע"י משרד האדריכלים עטור הפרסים, "ברעלי לויצקי כסיף" , ויציע סטנדרט חדש של מגורים באחת השכונות האיכותיות והמבוקשות בישראל.

דיירי הפרויקט החדש ייהנו מסביבת מגורים שקטה, ירוקה ופסטורלית לצד קרבה למגוון אתרי בילוי, מרכזי קניות ומוסדות החינוך הטובים בישראל. השכונה, פופולרית במיוחד גם בקרב סטודנטים הלומדים באוניברסיטת ת"א ומכללות הלימוד השונות.

בימים אלו החלה מטרופוליס את שלב ה-PRE-SALE של הפרויקט. במסגרת שלב זה תוענק חבילת הטבות הכוללת: תנאי תשלום 10/90 בכפוף להלוואת קבלן, פטור מהצמדה למדד והטבות רכישה בלעדיות – מערכת סלון יוקרתית מבית Habitat במתנה, אשר נבחרה על ידי מעצבי החברה. כמו כן, במסגרת שלב ה-PRE-SALE, רוכשי הדירות ייהנו מליווי אישי של מעצבת פנים, אשר תלווה אותם בתכנון, בחירת תגמירים והום סטיילינג.

למידע נוסף:

    דילוג לתוכן