יום ראשון   |   23 יוני    |   
דף הבית / חדשות נדל"ן / חדש: פרויקט יוקרה במיקום המושלם בתל אביב – לואי מרשל פינת סמאטס. מטרופוליס מציעה דירות 3-5 חד', גן ופנטהאוזים החל מ-5.4 מיליון ₪

חדש: פרויקט יוקרה במיקום המושלם בתל אביב – לואי מרשל פינת סמאטס. מטרופוליס מציעה דירות 3-5 חד', גן ופנטהאוזים החל מ-5.4 מיליון ₪

פרויקט סמאטס & Lue הייחודי, נבנה במיקום הנחשק ביותר בצפון הישן, על שדרות סמאטס, לב הפריים לוקיישן של ת"א שלצד בתי קפה, מסעדות, נמל תל אביב, פארק הירקון, בתי הספר והגנים האיכותיים בארץ ומגוון מקומות בילוי. פרויקט בוטיק בן 7 קומות של אדריכלות מוקפדת, עם חלונות גדולים מהרצפה ועד התקרה, מרפסות שמש יפהפיות ומפרט עשיר עם אבזור מפנק בכל דירה. 

כל הדירות בבניין מתוכננות בקפידה, תוך קבלת השראה מאלמנטים אורבניים בסביבה וניצול מיטבי של החלל. עיצוב המרחב הפנימי מאופיין בקווים נקיים וצבעים חמים, היוצרים ביתיות מחבקת מצד אחד ותחושה בינלאומית יוקרתית מצד שני.

"מאיכות אמיתית כמו זו בלואי מרשל אי אפשר להתעלם, במיוחד כשהיא מוגשת באריזה של אדריכלות בוטיק ועיצוב אלגנטי", מספרים בסביבת הפרויקט. "הלוקיישן המנצח שמציע דקות ספורות מכל הטוב של העיר, הופכים את הפרויקט לחוויית מגורים אורבנית מרגשת". מוסיפים.

כפרויקט עם DNA תל אביבי, Lue נבנה מתוך חזון להיות מרחב מגורים שעונה על הצרכים המגוונים של דייריו ופותח עבורם מקסימום אפשרויות לחינוך, לפנאי ולתרבות. הכול כדי להעניק להם חוויית חיים שלמה ומלאה בעיר שהם אוהבים.

מטרופוליס תציע בחודש הקרוב מחירי Pre-Sale והנחה של עד 300,000 ₪ לדירות בפרויקט. דירות 3-5 חד', דירות גן ופנטהאוזים יימכרו מ-5.4 מיליון שקלים בלבד.

למידע נוסף:

    דילוג לתוכן