יום ראשון   |   14 יולי    |   
דף הבית / באנר ראשי / בניין המשרדים היוקרתי של פולג: כך תרכשו משרד גדול בבניין המרכזי של פולג ב-600,000 ₪ הון עצמי

בניין המשרדים היוקרתי של פולג: כך תרכשו משרד גדול בבניין המרכזי של פולג ב-600,000 ₪ הון עצמי

מטרופולין איציק תשובה - פולג

"מתחם היוקרה של השרון": פרויקט המשרדים היוקרתי מטרופולין שנבנה בלב אזור התעשייה פולג זוכה לביקוש אדיר בקרב משקיעים ושוכרים. יזמית הפרויקט הודיעה לאחרונה כי נותרו משרדים אחרונים תוך זמן קצר. הפרויקט, צפוי להיות פרויקט הדגל של אזור השרון ויציע לדיירים נוף פתוח מרהיב לחופי הים ורחבי העיר, גנים ירוקים ושטחי מסחר. בימים אלו נמכרים המשרדים האחרונים בפרויקט החל מ-600,000 ₪ הון עצמי. 

אזור התעשייה פולג נחשב לאחד מהאזורים המבוקשים ביותר בקרב שוכרים – חברות הייטק, נדל"ן ותאגידים ישראליים ובינלאומיים עברו בשנים האחרונות לפולג והפכו אותו לאחד ממרכזי התעסוקה המובילים בישראל. בימים אלו, נבנה פרויקט הדגל באזור – פרויקט מטרופולין, בניין מרהיב עם חיפויי זכוכית בלב אזור התעשייה.

פרויקט היוקרה יציע בניין משרדים מרהיב עם 5 קומות שתחתיו מבנה מסחר עם חיפויי זכוכית ובו בתי קפה וחנויות. הפרויקט יוקף בגנים ירוקים שנדירים במיוחד באזור התעשייה. הפרויקט יציע מספר מוגבל של משרדים מה שיבטיח למשקיעים ביקוש אדיר בקרב שוכרים בשל ההיצע המוגבל. על הפרויקט אמונה קבוצת איציק תשובה, מחברות הנדל"ן המובילות בישראל. הפרויקט תוכנן ע"י אדריכל העל רמי וימר וצפוי להיות האייקון של מרכז העסקים בפולג.

צפי לעליית ערך משמעותית באכלוס לאור הביקוש האדיר מצד שוכרים

"בניינים אייקונים" שנבנים במרכזי התעסוקה הם תמיד מבוקשים במיוחד ומחירי השכירות בהם גבוהים מהסביבה. פרויקט מטרופולין מציע מספר מוגבל במיוחד של משרדים מה שיבטיח למשקיעים ביקוש אדיר בקרב שוכרים, כאשר מחירי השכירות ישקפו תשואה של כ-7% וההערכות הן שהרווח הגדול של המשקיעים יבוא לידי ביטוי בעליית הערך של הנכס במועד האכלוס.

המשקיעים בפרויקט ייהנו מעיצוב המשרדים בהתאמה אישית, כיאה לבניין יוקרה, ונוף מרהיב הצופה אל העיר וחופי הים. משרדים גדולים יימכרו למספר מצומצם של משקיעים החל מ-600,000 ₪ בלבד הון עצמי.

דילוג לתוכן