יום שלישי   |   25 יוני    |   
דף הבית / בדק ומצא / לראשונה בישראל: חברת ההשקעות מני גרופ תאפשר ללקוחות להשקיע בקרקע ובנוסף לקבל תשואה של כ-7-8% בשנה על ההון העצמי

לראשונה בישראל: חברת ההשקעות מני גרופ תאפשר ללקוחות להשקיע בקרקע ובנוסף לקבל תשואה של כ-7-8% בשנה על ההון העצמי

קרקע בשומרון - מני גרופ

מני גרופ, מהחברות הפיננסיות המובילות בארץ, מציעה ללקוחותה אפיק השקעה בקרקעות באזורים שונים בארץ ובשלבי התקדמות שונים ובנוסף מאפשרת להם לקבל תשואה שוטפת של כ-7-8% מחברות הביטוח הגדולות בארץ על ההון העצמי. "המטרה היא לעשות סדר בתחום הקרקעות הפרוץ, שלקוחות יוכלו לדעת בדיוק מה הסטטוס של מלאי הקרקעות הזמינות בישראל ומה השווי ההוגן של כל אחת מהן", מספרים בחברה. ההשקעה בקרקע הינה החל מ-150,000 ₪ ועד ל2,000,000 ₪, בהתאם לגודל הקרקע ובהתאם למצב התכנוני שלו. 

אינספור הפרסומים השונים על מגוון קרקעות ברחבי ישראל, הובילו את חברת הפיננסים, מני גרופ, "לעשות סדר" בענף: לראשונה בישראל, החברה תערוך פגישות עם משקיעים פוטנציאליים ותציג בפניהם את מלאי הקרקעות הקיים והסטטוס של כל אחת מהן. לקוחות שישקיעו בקרקעות, יוכלו לקבל בנוסף לרכישת הקרקע תשואה שוטפת מחברות הביטוח הגדולות בארץ.

"פעמים רבות, אנו נתקלים בפרסומים של חברות המפרסמות את אותן הקרקעות בהפרשים של עשרות ולעתים מאות אלפי שקלים. המטרה היא לעשות רפורמה כלשהי, שאנשים יבינו במה הם משקיעים ומהו הסטטוס האמיתי של הקרקע. יש לקוחות שבמצבם הפיננסי מעדיפים להשקיע בשלבי אישור מוקדמים ולמקסם את הרווח, ויש כאלו שמעדיפים שלבי אישור מתקדמים יותר ולהמתין פחות זמן כשהקרקע צפויה להיות מופשרת או זמינה לבנייה תוך מספר חודשים", מספרים בחברה.

החברה, תערוך בשבועות הקרובים פגישות עם משקיעים המעוניינים להשקיע בקרקעות ותציג בפניהם את מלאי הקרקעות והתוכניות השונות באזור. "בעסקאות כיום ניתן לייצר מנגנון נכון ובריא  ולקבל  כ-7-8% תשואה על ההון העצמי מחברות הביטוח בנוסף להשקעה בקרקע ובכך לשמור על ערך ההשקעה לאורך שנים ולקוחות אינם מודעים לכך", מספרים בחברה.

למידע נוסף:

     

    דילוג לתוכן