יום ראשון   |   19 מאי    |   
דף הבית / באנר ראשי / לראשונה: מיטב מנג'ר מאפשר להשקיע בשוק ההון החל מ-25,000 ₪ בלבד ולקבל פטור מעמלות קנייה ומכירה ודמי משמרת

לראשונה: מיטב מנג'ר מאפשר להשקיע בשוק ההון החל מ-25,000 ₪ בלבד ולקבל פטור מעמלות קנייה ומכירה ודמי משמרת

לידים מתוכן

השירות, מאפשר גם לבעלי הון עצמי בסך של 25,000 ₪ ומעלה, ליהנות מכל היתרונות של מוצר השקעות פרימיום עבור שירות ניהול תיק, ללא עלות עמלות קנייה ומכירה של ניירות ערך ודמי משמרת. כמו כן, למיטב מסלולים חדשים, ביניהם, מסלול ממוקד קרן כספית, שמהווה אלטרנטיבה לפיקדון הבנקאי ובו אין חשיפה כלל למניות ומסלול חו"ל העשוי להתאים למשקיעים המעוניינים בחשיפה למט"ח ולשווקים מחוץ לישראל. שירות "מיטב מנג'ר" מאפשר לציבור לענות על מספר שאלות קצרות והאלגוריתם יתאים עבורם תיק השקעות המותאם לצרכים וההעדפות שלהם.

להשקיע במניות ואג"ח בחו"ל או רק בקרן כספית החל מ-25,000 ש"ח בלבד: השירות שהשיקה החברה שהיא מקבוצת מיטב בית השקעות (לשעבר מיטב דש), יאפשר לציבור הרחב ליהנות משירות מקצועי של ניהול השקעות ועוד ממגוון יתרונות של שירותי פרימיום גם בסכומים נמוכים. מהיום, לקוחות יוכלו לענות על מספר שאלות קצרות, לקבוע את המשתנים והמטרות לתיק ההשקעות ולבסוף לקבל תיק השקעות מותאם אישית.

 

במיטב מנג'ר לקוחות יוכלו לראות את התיק והביצועים online בכל עת ולמשוך את הכסף בצורה פשוטה תוך מספר ימים. כמו כן, השאלון שיעברו הלקוחות יאפשר להם לבחור האם להצטרף גם למסלולים החדשים שהושקו לאחרונה, מסלול ממוקד חו"ל, העשוי להתאים למשקיעים המעוניינים בחשיפה למט"ח ושווקים מחוץ לישראל או מסלול ממוקד קרן כספית, שמתאים ללקוחות סולידיים ביותר, שמחפשים אלטרנטיבה לפיקדון הבנקאי עם נזילות יומיומית ומבלי "לסגור" את הכסף לפרקי זמן ארוכים.

תיקי ההשקעות ינוהלו ע"י מנהלי ההשקעות המקצועיים של החברה שכיום נחשבת לחברת ניהול התיקים הגדולה בישראל במונחי היקף נכסים מנוהלים. כלל הציבור מוזמן להיכנס לאתר מיטב מנג'ר,  לענות על שאלון קצר ולצפות, ללא עלות וללא התחייבות, בהמלצות של מיטב מנג'ר לתיק השקעות שמותאם להעדפותיו וצרכיו.

דילוג לתוכן