יום ראשון   |   7 יולי    |   
דף הבית / השקעות / סוף סוף: ישראלים יוכלו לרכוש בכ-200 אלף אירו דירה מרוהטת בפריים לוקיישן בריביירה הספרדית

סוף סוף: ישראלים יוכלו לרכוש בכ-200 אלף אירו דירה מרוהטת בפריים לוקיישן בריביירה הספרדית

מעל ל-20 מיליון תיירים בשנה, חופים מרהיבים וקולינריה משובחת בקוסטה דל סול- שהוכתרה כבר כריביירה הספרדית, החביבה על עשירי העולם. כעת לראשונה, חברת נדל"ן ישראלית בשיתוף פעולה יוצא דופן עם ענקית הנדל"ן הספרדית מאפשרת לרכוש בה דירות להשקעה עם הון עצמי של החל מ-110,000 אלף אירו.

חברת נדל"ן ישראלית בשיתוף פעולה יוצא דופן עם ענקית הנדל"ן הספרדית, תציע מגוון דירות מרוהטות להשקעה בקוסטה דל סול במחוז מלאגה בספרד. הפרויקט כולל 3 מתחמי מגורים יוקרתיים, עם בריכות מפנקות, חדר כושר מאובזר וחדרי עבודה משותפים.

כמו כן, הדירות מגיעות עם חניה הכלולה במחיר וממוקמות כ-1.5 ק"מ מהים, שתי דקות נסיעה מהצירים הראשיים ורבע שעת נסיעה משדה התעופה של מלאגה. הפרויקט נמצא בימים אלו בעיצומה של הבניה, כאשר קבלת המפתח מיועדת ליוני 2025.

הפרויקט מלווה על ידי Santander Bank, אחד הבנקים הגדולים והמובילים בעולם ומשרד עורכי הדין מהגדולים באירופה. מהצד הישראלי, משרד עורכי דין רומי קאופמן ושות׳ מלווה את המשקיעים ורוכשי הדירות הישראלים. הדירות בפרויקט יחלו להימכר החל מ-110,000 אירו הון עצמי, כאשר למשקיעים, תינתן אפשרות לקבלת מימון של עד 50% משווי הנכס, שצפוי להעניק תשואה של 13%-10% בשנה ותנאי תשלום של 30% מהסכום בחתימת החוזה ו70 אחוז ברגע קבלת המפתח.

למידע נוסף:

    דילוג לתוכן