שבת   |   18 מאי    |   
דף הבית / השקעות / לראשונה: ישראלים יוכלו להשקיע במעונות סטודנטים בלב אתונה בסמוך לאוניברסיטאות מ-100 אלף אירו בלבד

לראשונה: ישראלים יוכלו להשקיע במעונות סטודנטים בלב אתונה בסמוך לאוניברסיטאות מ-100 אלף אירו בלבד

אחת מחברות הנדל"ן הגדולות ביוון מציעה למשקיעים ישראליים בימים אלו רכישת דירה סטודיו  יוקרתית בקומפלקס חדשני בלב אתונה המושכר לאוניברסיטה בחוזה ארוך טווח של 10 שנים. הדירות שיימכרו החל מ-100 אלף אירו בלבד, נרשמות בטאבו על שם הרוכשים ומשקיעים ייהנו מחוזה שכירות חתום כתוצאה משיתוף פעולה עם האוניברסיטה עם תשואות המשקפות כ-6.6% תשואה בשנה שעולה במשך השנים עד לתשואה של כ-7.6%. הדירות משווקות בארץ על ידי חברת הנדל"ן מיתר, בעלת רקורד מרשים של שיווק דירות ברחבי הארץ ובעולם.

"השקעת נדל"ן לטווח ארוך ללא התעסקות בניהול השוטף": חברת מיתר חתמה על הסכם שיווק של מתחם מעונות סטודנטים בלב אתונה, המושכר ל-10 שנים קדימה לשוכרים בדירוג AAA, בדמי שכירות של 550 אירו לחודש לאחר הוצאות. במתחם "Laurel", הצפוי להתאכלס בינואר 2025, 57 דירות סטודיו מרוהטות ומאובזרות בגודל של 17-21 מ"ר במיקום מרכזי של כ-2 קילומטר בלבד מהאקרופוליס, מכיכר סינטגמה המרכזית ובגישה נוחה לתחבורה ציבורית ולמרכז העיר. בקרבת הנכס קניון, סופרמרקט, קולנוע, בתי קפה, מסעדות, מועדונים, מכון לכושר ומוזיאון ועוד.

מעונות הסטודנטים נהנים מביקוש גבוה מאוד באתונה, לאור העובדה כי ישנם מאות אלפי סטודנטים זרים ומקומיים ביוון. הדירות בפרויקט ינוהלו על ידי חברת "The Raise Projects" המנהלת מעל 200 דירות ברחבי יוון וקפריסין, כך שהרוכשים לא יצטרכו להתעסק עם הניהול השוטף של הנכס. יזמית הפרויקט, הינה אחת החברות המובילות בפיתוח נדל"ן ביוון, המאפשרת למשקיעים בפרויקט ליהנות מהכנסה קבועה ויציבה לאורך זמן ומצפי לעליית ערך משמעותית של מחיר הנכס.

משקיעים לא ידרשו לעלויות אחזקה ויוכלו למכור את הנכס בכל שלב ולהעביר את חוזה השכירות לרוכש. מספר הדירות שיימכרו עם חוזה ל-10 שנים מוגבל.

למידע נוסף:

    דילוג לתוכן