יום רביעי   |   19 יוני    |   
דף הבית / מהרשת / הופעות חנוכה כמו ב"ברודווי" עם כוכבי הרשת האהובים על הילדים ייערכו השנה בפארק השעשועים המקורה שליד ירושלים

הופעות חנוכה כמו ב"ברודווי" עם כוכבי הרשת האהובים על הילדים ייערכו השנה בפארק השעשועים המקורה שליד ירושלים

פארק השעשועים המג'יק קאס

הופעת הילדים הגדולה של חנוכה תיערך השנה בפארק השעשועים המקורה הגדול ביותר שנפתח לפני כחודש ליד ירושלים. בהופעה ייקחו חלק מגוון כוכבי רשת האהובים בקרב הילדים וישולבו אלמנטים המזכירים את ההופעות הגדולות בחו"ל. "יצרנו את החוויה המושלמת לילדים: הופעות ענק לצד פארק שעשועים עם מתקנים כמו באורלנדו", מספרים בפארק.

יש מה לעשות עם הילדים בחנוכה: הופעת הילדים הגדולה ביותר שנראתה בארץ תיערך השנה בפארק השעשועים המקורה החדש שעל יד ירושלים ותשלב אלמנטים שטרם נראו בישראל. "המטרה הייתה לייצר יום שלם של פעילות עם הילדים: שיתחיל ממופע מרהיב וימשיך ליום במתקני השעשועים. הכל יהיה במתחם מקורה וממוזג וכמובן, בהתאם להנחיות הקורונה". מספר גורם בהפקה.

הטירוף סביב הכרטיסים לחנוכה החל ועל פי ההערכות בשבועיים הקרובים צפויים להימכר כלל הכרטיסים. בחברה, פתחו אפשרות להזמנות כרטיסים דרך הוואטסאפ, כאשר ניתן לשלוח הודעות גם במהלך הלילה ולקבל מענה אנושי: 

פארק השעשועים המקורה הגדול בישראל נפתח: "מרגיש כמו הפארקים הגדולים בארה"ב"

"החוויה המושלמת עם הילדים": פארק השעשועים "המג'יק קאס" נפתח ומציע מתקנים שמעולם לא נראו בישראל, החל מגלגל ענק ועד מתקנים כמו לופר המוכרים מהפארקים הגדולים בעולם. עוד במתחם: מתחם מכונות ארקייד, הופעות ענק לילדים, מתנפחים, ג'ימבורי, מתחם מזון בסגנון ג'ונגל ועולם שלם לילדים. כך תייצרו לילדים את הפעילות המהנה ביותר שניתן לקבל בישראל.

במרחק של רבע שעה מירושלים נבנה פארק המג'יק קאס – פארק מקורה עצום ובו מתקנים, הופעות ועולם שלם לילדים. ברשת הורים מספרים על חוויה המזכירה את הפארקים המפורסמים באורלנדו ופריז: "הכי קרוב לחו"ל שאפשר להרגיש". מעבר למתקנים כמו רכבות מיוחדות שלראשונה נראו בישראל, בפארק, מתחם סימולטורים, מתחמי טרמפולינות, משחקי אורות והופעות עם כוכבי רשת האהובים ע"י ילדים.

עלות כניסה ליום שלם לפארק הינה 100 ₪ בלבד כאשר ילדים עד גיל שנתיים נכנסים ללא עלות.

לכרטיסים דרך נציג בוואטסאפ – ניתן לשלוח הודעות בכל שעות היום:

דילוג לתוכן