יום ראשון   |   14 יולי    |   
דף הבית / חדשות נדל"ן / "הצמרת של פלורנטין": ההצלחה הגדולה של מתחם מגורי היוקרה בפלורנטין שמקימה קבוצת חג'ג'

"הצמרת של פלורנטין": ההצלחה הגדולה של מתחם מגורי היוקרה בפלורנטין שמקימה קבוצת חג'ג'

הצמרת של פלרונטין - כך נראה פרויקט היוקרה

לובי מפואר, פארק ירוק מרהיב עם מדשאות והאפשרות של דיירי הפרויקט להשתמש בשירותי מלון Brown: פרויקט היוקרה של פלורנטין שמקימה קבוצת חג'ג' זוכה להצלחה אדירה: אחד מהבניינים בפרויקט נמכר לרשת המלונות הטובה בתל אביב ועשרות  יחידות שווקו למשפחות צעירות. הבנייה של הפרויקט בעיצומה בימים אלו וקבוצת חג'ג' הודיעה לרוכשים: הנחה של 7% במחירי הדירות עד סוף החודש.

האחים צחי ועידו חג'ג', בעלי קבוצת חג'ג', אחראים על כמה מהפרויקטים היוקרתיים ביותר בתל אביב, ביניהם, מגדל Meier On Rothschild, ובמסגרת החברה הבורסאית את מגדלי הארבעה ומגוון פרויקטים בצפון תל אביב. בימים אלו, מקימה החברה את פרויקט היוקרה של פלורנטין – מגדלי יוקרה מרהיבים עם קירות מסך שמציעים את הסטנדרט הגבוה ביותר שנראה בדרום תל אביב.

הפרויקט נבנה בלב שכונת פלורנטין, במרחק הליכה משלל בתי קפה, מסעדות ואתרי הבילוי של תל אביב. בשונה מיתר הפרויקטים בדרום תל אביב, דיירי הפרויקט ייהנו מאינטימיות ופארק ירוק ענק האידיאלי לנוחות משפחות צעירות. למרות היוקרה, מחירי הפרויקט זהים למחירים בשכונה ומאוד אטרקטיביים: דירות 3 חדרים מרווחות עם מרפסות מפנקות נמכרות החל מ-3.42 מיליון ₪ בלבד, 4 חדרים החל מ-4.4 מיליון ₪ ו-5 חדרים החל מ-5.5 מיליון ₪. להוסיף שזה לפני ההנחה של הפסקה הבאה

הקבוצה הודיעה כי בחודש בלבד הקרוב תקנה 7% הנחה במחירי הדירות לרגל השקת הפרויקט במתווה יזמי. הודעת הקבוצה הובילה לאלפי פניות מצד משפחות צעירות. הקבוצה צפויה לסיים את ההטבה כבר בשבועיים הקרובים.

דילוג לתוכן