יום ראשון   |   19 מאי    |   
דף הבית / מהרשת / שוק מלונות היוקרה בישראל

שוק מלונות היוקרה בישראל

בישראל ניתן למצוא מגוון רחב של מלונות הרלוונטיים עבור נופשים מהארץ או מחו"ל. בעוד שישנם מלונות בינוניים מבחינת כל מה שהם מציעים עבור הנופשים בהם, ניתן למנות כמה וכמה מלונות יוקרה בישראל. על אף שמלונות יוקרה ידרשו השקעה תקציבית משמעותית יותר ממלונות הידועים כפחות יוקרתיים, הרי שחווית הנופש בהם ללא ספק שווה את המחיר. עם בענף השקעות הנדל"ן בישראל, חברות גדולות בעלות משאבים כלכליים משמעותיים, יכולות לזהות כי שווה להשקיע בהקמת בתי מלון יוקרתיים באזורים אטרקטיביים בארץ.

מלונות יוקרה- במה בעצם מדובר

כמעט בכל עיר בישראל, ניתן למצוא כיום בתי מלון הפותחים את שעריהם לנופשים מישראל ולתיירים מחו"ל. אולם, לא כל בית מלון בישראל, הוא בית מלון המספק חווית נופש איכותית וטובה באמת. חווית הנופש של האדם הבוחר במלון אחד על פני אחר, תבוא לידי ביטוי בחדר אותו הוא יקבל, בעיצוב שלו, בגודל, בנוחות וביוקרה, בשירות החדרים, בחדר האוכל במלון ובקולינריה אשר הוא מציע לנופשים, באטרקציות השונות שניתן למצוא במלון כגון: פעילויות אטרקטיביות למגוון פלחי האוכלוסייה, בריכה מפנקת וגדולה, חדר כושר, ג'קוזי ועוד. המלונות הפחות יוקרתיים, לא יציעו את כל מה שמלונות היוקרה בישראל מציעים עבור הנופש בהם. גם שכבות חלשות יותר מבחינה כלכלית באוכלוסייה, יעדיפו לחסוך כסף ולבחור במלון יוקרתי לחופשה שלהם, על פני התפשרות על מלון בינוני.

מלונות יוקרה בישראל

על אף שישראל היא מדינה הידועה באי היציבות הביטחונית והפוליטית שלה, הרי שניתן למצוא מדי שנה בשנה לא מעט תיירים שמגיעים לבקר ולנפוש דווקא בישראל. אותם תיירים, מתווספים לקהל הישראלי, הפוקד את בתי המלון בישראל ומצפה לחוויית נופש טובה. בשל הדרישה הרבה למלונות יוקרה בישראל מחד ומאידך, בשל העובדה שאין מספיק מלונות יוקרה בישראל, הרי שכל חברה העוסקת בתחום השקעות נדל"ן באופן מהותי וכן, כל יזם נדל"ן פרטי, בעל משאבים כלכליים רציניים, יכול להבין כי יש פוטנציאל אמיתי להשקעת נדל"ן בענף מלונות היוקרה בישראל. באמצעות השקעה נכונה בתחום מלונות היוקרה, ניתן להניב תמורה נאה על ההשקעה.

דילוג לתוכן