יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / השקעות / מעדיפים להשקיע או להלוות? הכירו את מסלול ההשקעות שיאפשר לכם לבחור כיצד להשקיע את כספכם.

מעדיפים להשקיע או להלוות? הכירו את מסלול ההשקעות שיאפשר לכם לבחור כיצד להשקיע את כספכם.

האם עדיף להלוות או להשקיע

ענקית השקעות הנדל"ן RM GROUP שמנהלת נכסים במאות מיליוני דולרים בארץ ובחו"ל הציגה השבוע מסלול השקעות חדש לציבור המאפשר למשקיעים לבחור: להעניק הלוואה או להשקיע יחד עם קבוצה במתחם מגורים ש-91% מהדירות בו מאוכלסות על ידי דיירים עם חוזי שכירות. רף הכניסה למסלולים עומד על 50,000 דולרים בלבד.

ענקית ההשקעות RM GROUP הודיעה השבוע על מסלול השקעות חדש במסגרתו תאפשר לקבוצת משקיעים להשקיע יחד ברכישת מתחם דירות קיים ומאוכלס וליהנות מהכנסות השכירות והרווח בעת מכירתו או להצטרף למסלול הלוואה מניב במסגרתו המשקיעים משמשים כמלווים בנוסף לבנק אמריקאי.

המלווים צפויים ליהנות מריבית קבועה ויציבה מידי רבעון לאורך כל חיי הפרויקט ולקבל קדימות הן בקבלת הריבית והן בקבלת הקרן על פני החברה היזמית. ריבית זו תתקבל על ידי צ'קים מראש או העברה בנקאית, בהתאם להחלטת המשקיע.

"הבנו שיש המון משקיעים שמחפשים אפיקי השקעה סולידיים"

שנת 2018 הייתה שנת השיא של ענקית ההשקעות במהלכה גייסה הון ממאות משקיעים לעשרות פרויקטים ברחבי ארה"ב שזכו להצלחה אדירה. החברה, התפרסמה בזכות הקונספט החדש שיצרה אשר מאפשר למשקיעים להשקיע את כספם באותם התנאים בהם בעלי החברה משקיעים וליהנות מניהול שוטף של קבוצת RM ללא כל התעסקות מצד המשקיע.

קבוצת  RMהמלווה ע"י משרדי עורכי הדין, רואי החשבון, אנליסטים ומנהלי ההשקעות הבכירים בישראל מאתרת פרויקטים מניבים ורוכשת מתחמי מגורים קיימים הכוללים עשרות דירות עם תפוסת שכירות גבוהה במטרה להגדיל את הביטחון עבורה ועבור המשקיעים המשקיעים.

עפ"י ההערכות, מסלול ההשקעות צפוי להסתיים בימים הקרובים בשל ההתעניינות הרבה מצד משקיעי החברה הרבים.

למידע נוסף:

דילוג לתוכן