יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / מהרשת / סדר בבלאגן – כל המידע על הרפורמה שתוזיל לך משמעותית את ביטוח הבריאות

סדר בבלאגן – כל המידע על הרפורמה שתוזיל לך משמעותית את ביטוח הבריאות

סדר בבלאגן עם ביטוחי הבריאות

אם גם אתה מרגיש לחלוטין אבוד מול עשרות ההצעות לביטוח שאתה מקבל מידי שבוע, כנראה הפסקאות הבאות הן בשבילך.

שוק ביטוחי הבריאות הפרטיים עבר מהפכה בשלוש השנים האחרונות ונפתח לתחרות אמתית. מהפכה שכל מטרתה היא לאפשר לנו סל כסויים טוב יותר, במחירים הוגנים ומפוקחים.

זה בעצם אומר שלראשונה זה שנים רבות, שוק הביטוח עבר שינוי שכל כולו לטובתנו, וכל שנשאר לנו הוא רק לדעת לנצל בצורה המיטבית את השינויים לטובתנו.

את הדבר החשוב ביותר כדאי שכולנו נבין, מערכת הבריאות הציבורית מזמן כבר לא מספיקה וברגעים הקריטיים, אנו עלולים להישאר ללא הגנה וכיסוי ולצאת לגייס מיליונים בפייסבוק ובשלטי חוצות כדי להציל את חיי היקרים לנו ואת חיינו אנו. זה אומר שהפתרון הקל אל מול הכאוס בשוק הביטוחי, והוא לא לבדוק את הביטוחים הפרטיים, עלול להוות סכנת חיים!

לצערנו המדינה משאירה אותנו לבד בניסיון להבין מה הכיסוי המתאים לנו ביותר והאחריות על העתיד שלנו ושל משפחותינו מונח על כתפנו. כתוצאה מחוסר הסברה ראויה, אנו הצרכנים נותרנו לבד אל מול ענקיות הביטוח, אך החדשות הטובות הן שיש פתרון.

הרפורמות החדשות מאפשרות לנו כבר היום לבצע השוואה, ולהתאים לעצמנו באמצעות מומחים, תיק ביטוחי המתאים באופן מדויק לצרכינו. לא עוד פגישות ארוכות עם סוכן ומסמכים אפורים לעורכי דין, אלא תהליך קצר של מספר דקות, שיכול לחסוך לנו אלפי שקלים בשנה, וברגע האמת גם להציל את חיינו.

אז איך אפשר לעשות סדר בבלגן ב 5 צעדים פשוטים?

  1. יש לבחור ולבצע התאמה לכיסוי הטוב באמת, במחירים הטובים ביותר.
  2. בדקו אם הצטרפתם לפוליסת בריאות לפני 2016, אם כן- מומלץ מאוד לבצע את השינויים כמה שיותר מהר, לפני שיחול שנוי במצבכם הבריאותי.
  3. בצעו איסוף של כל התשלומים בכרטיס האשראי שלכם הקשורים לחברות הביטוח, וקבלו תמונה כוללת של כל תשלומי הביטוח שלכם
  4. בצעו ניתוח מקצועי וניטרלי לתיק הביטוחי שלכם. לא על יד חברת ביטוח ספציפית אשר תקדם את האינטרסים שלה, אלא על ידי גורם ניטרלי, שעובד עם מספר חברות.
  5. פנו למשווק שעובד עם כמה שיותר חברות ביטוח, ככל שיותר חברות מתחרות על התיק הביטוחי שלך, כך המחיר שתקבל היה טוב יותר.

למידע נוסף:

דילוג לתוכן