יום ראשון   |   7 יולי    |   
דף הבית / השקעות / השקעות בישראל / בין תל אביב לבת ים ועם נוף פתוח לחוף הסלע והים התיכון: למעלה מ-70% מהדירות במגדל היוקרה Blue& The City נמכרו

בין תל אביב לבת ים ועם נוף פתוח לחוף הסלע והים התיכון: למעלה מ-70% מהדירות במגדל היוקרה Blue& The City נמכרו

מגדל היוקרה שתוכנן ע"י האדריכל עם המוניטין הבינלאומי, גיל שנהב, צפוי להיות ממגדלי המגורים היקרים ביותר בבת ים ויציע מרחק של דקות ספורות מת"א באמצעות הרכבת הקלה שלצד הפרויקט. הדיירים ייהנו ממכון כושר, לובי עם חלל כפול בעיצוב מרהיב, מרחק הליכה לחוף הסלע ונוף פנורמי לכחול האינסופי של חופי הים. דירות 4-5 חדרים בקומות הגבוהות בפרויקט יימכרו מ-3.95 מיליון ₪ בלבד. לקוחות יוכלו לשלם רק 395,000 ₪ במועד החתימה והיתרה באכלוס.

בסטנדרטים של מגדלי היוקרה ברחוב הרברט סמואל בת"א ובמרחק של דקות ספורות מחופי הים של תל אביב, רוטשטיין מקימה את מגדל המגורים מהמפוארים ביותר בבת ים, Blue & The City, מגדל מגורים שיתנשא לגובה של כ-34 קומות וייבנה במפגש הרחובות הרצל וז'בוטינסקי בבת ים, שבמרחק הליכה מחוף הסלע האהוב.

"מדובר בפרויקט מגורים עם יוקרה בלתי מתפשרת, מבחירת האדריכל, העיצוב האדריכלי של המגדל עם קירות המסך היוקרתיים, הנוף הפנורמי לכחול האינסופי מהדירות ועד בחירת הקבלן המבצע, אשטרום, שנחשב למוביל בארץ". מספרים בחברה.

כלל הדירות בפרויקט היוקרה הינן דירות גדולות עם מרפסת הצופות לחופי הים וכוללות מערכת בית חכם, מפרט עשיר של בתי יוקרה וחניה תת קרקעית בחניון הבניין.

החברה, תציע במכירה המוקדמת דירות 4-5 חדרים בקומות הגבוהות מ-3.95 מיליון ₪ ותאפשר לשלם רק 395,000 ₪ במועד החתימה והיתרה באכלוס.

למידע נוסף:

    דילוג לתוכן