יום שלישי   |   25 יוני    |   
דף הבית / השקעות / פרויקט היוקרה של לרנקה: דירות אחרונות בריזורט יוקרתי יימכרו לישראלים שהן מושכרות לסטודנטים

פרויקט היוקרה של לרנקה: דירות אחרונות בריזורט יוקרתי יימכרו לישראלים שהן מושכרות לסטודנטים

ריזורט היוקרה AURELIA שלצד האוניברסיטה הבינלאומית, מרכזי הקניות ומרכז הבילויים של לרנקה, נמצא לקראת סיום הבנייה ודירות בודדות יימכרו לישראלים החל מ-154,000 אירו בלבד. הפרויקט במתחם סגור עם שמירה 24/7, בריכות שחיה, חדר כושר וטרקלין יוקרתי, הדירות יימכרו מרוהטות ומאובזרות במוצרי חשמל. הרוכשים, ייהנו מהסכם שכירות עם סטודנטים איכותיים מרחבי העולם בתקופת השנה ובחודשי הקיץ בהם אין לימודים הדירות יושכרו ב-AIRBNB.

לאחר שפורסם כי לרנקה הינה אחת מהערים האטרקטיביות ביותר להשקעה ברחבי אירופה עקב חידוש המרינה ופיתוח הטיילת, סטאר קוואליטי הישראלית תציע דירות מרוהטות ומאובזרות במוצרי חשמל בפרויקט המרכזי של לרנקה החל מ-154,000 אירו בלבד. הרוכשים, ייהנו מליווי של משרד עורכי הדין מהמובילים בישראל ותהליך רכישה בשפה העברית. כמו כן, כלל הדירות, שאת המפתח אליהן יקבלו הרוכשים בפחות משנה, יגיעו שהן עם הסכם שכירות עם סטודנטים מרחבי העולם שלומדים באוניברסיטת UCLAN הסמוכה ובחופשת הקיץ יוכלו המשקיעים להשכיר את הדירה ב-AIRBNB.

"התשואות בלרנקה יכולות להגיע לכ-10% ומחירי הנדל"ן בלרנקה רק עולים: לאחר שלימסול הפכה לאחת מהערים בה מחירי הנדל"ן זינקו משמעותית, הצפי הוא שמחירי הנדל"ן בלרנקה יזנקו בעשרות אחוזים, זאת לאור השקעות הענק בעיר והתיירות שגוברת מדי שנה", מספרים בענף.

מספר דירות אחרונות יימכרו במחירים אטרקטיביים!

למידע נוסף

    דילוג לתוכן