יום חמישי   |   29 פברואר    |   
דף הבית / באנר ראשי / "משלבים בין חופשה קבועה להשקעה": כך הפכה לפקדה לאי הנופש המבוקש ביותר לשנת 2023

"משלבים בין חופשה קבועה להשקעה": כך הפכה לפקדה לאי הנופש המבוקש ביותר לשנת 2023

בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים רוכשים דירות נופש או ווילות באיים השונים ביוון, בכדי ליהנות מחופשות משפחתיות לאורך השנה לצד תשואה משכירות ורווחים מעליית ערך, כאשר האי המוביל הוא לפקדה, אליו מגיעים למעלה ממיליון תיירים מדי שנה. בשנים האחרונות החברה הישראלית – "לפקדה ישראל" ליוותה עשרות לקוחות מישראל ומלונדון כל שנה בתהליך איתור וזיהוי העסקה, ועד לבניית ווילת החלומות לרוכשים והשכרתן. "מרבית הווילות כוללות 4-5 חדרים ובריכה פרטית ונמצאות במיקום הטוב ביותר בלפקדה, מהאיים התיירותיים ביותר ביוון. הרוכשים נהנו עד היום מכ-25-35% השבחה של הנכס ומתשואה שוטפת משכירות של כ-7-10% בשנה. 

בסמוך למגוון מסעדות שף, טברנות וסופרים ובאחד מהאזורים התיירותיים ביותר באירופה, עשרות משקיעים בנו  את ווילת חלומותיהם, אשר משמשת אותם בחופשות משפחתיות לאורך השנה ומניבה תשואה שוטפת משכירות. את מרבית הישראלים, מלווה בשנים האחרונות חברת "לפקדה ישראל", חברת יזמית הפועלת באזור אשר מלווה את הלקוחות הישראלים לאורך כל שלבי התהליך: משלב איתור וזיהוי העסקה הפוטנציאלית, דרך הרכישה, בניית קונספט הפרויקט, ההשבחה- תכנון אדריכלי, רישוי, היתרים ועוד.

"מחירן של ווילות עם בריכה פרטית ונוף פתוח לים עשוי להגיע לכ-600 אלף אירו, כאשר מלבד החופשות, אנו משכירים אותן עבור הלקוחות ומייצרים להם תשואות שנעות בין 7-10% בשנה. כמו כן, אנו מקימים עבורם את הפרויקט, שלאחריו הנכס שווה בין 25-35% יותר מהמחיר ששילמו", מספרים בחברה.

לפקדה, הפכה בשנים האחרונות לאחד מהאיים התיירותיים ביותר באירופה ומושכת אליה תיירים מכל רחבי אירופה והעולם אשר נהנים מהחופים המרהיבים, הטברנות וכמובן המפרצים המפורסמים דסימי ושיבוטה. בשונה מדירות קטנות שנמכרות לישראלים בחו"ל, שעבור רובן, הציבור משלם מחיר גבוה משמעותית ממחיר השוק ופעמים רבות אינן ממוקמות במרכז, בחברת לפקדה ישראל מוזילים ללקוח את העלויות ומתאימים לו את ווילת הנופש שלו במתן מספר הצעות. 

"עלותן של ווילות עם בריכה פרטית באחד מהמקומות הפופולריים ביותר בקרב תיירים זהה לעלות של דירות 2 חדרים בישראל. מרבית הרוכשים נהנים מהכנסה שנתית ממוצעת של יותר מכ-40,000 אירו משכירות והמחירים בשנים האחרונות בלפקדה במגמת עלייה יציבה מה שמוסיף לאטרקטיביות הרכישה" מוסיפים בחברה.

למידע נוסף:

    דילוג לתוכן