יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / לראשונה: חברות הנדל"ן יובלים וסיטי בוי יעניקו הנחה של 250,000 ₪ על דירות בפרויקט היוקרה בנחלת בנימין

לראשונה: חברות הנדל"ן יובלים וסיטי בוי יעניקו הנחה של 250,000 ₪ על דירות בפרויקט היוקרה בנחלת בנימין

בלב נחלת בנימין, סמוך לרחוב רוטשילד, עומדת להסתיים הבנייה של אחד מהפרויקטים המפוארים בעיר "הקלאסיקה של הנחלה". פרויקט שתוכנן ע"י אדריכל העל גידי בר אוריין ומציע לדיירים ליהנות מאיכות באזור השוקק ביותר בת"א. "ממש כמו לגור בערים הגדולות באירופה כאשר מגוון בתי קפה וחנויות מתחת לבית ומרפסת מרהיבה משקיפה על השדרה". דירות אחרונות של 2.5 חדרים – מיני פנטהאוז ו-3 חדרים יימכרו החל מ-4.67 מיליון ₪ בלבד כאשר רוכשים בחודש הקרוב ייהנו מהנחה של 250,000 ₪

"הפרויקט האירופאי": הפרויקט שתוכנן בעיצוב קלאסי המזכיר מלון בוטיק יוקרתי, מכיל לובי מפואר ודירות מעוצבות עם חלונות מסך ותקרות גבוהות. במרחק הליכה מהפרויקט, ניתן להגיע לשווקים השונים של העיר, לפארקים ומרכזי שעשועים, תחנת רכבת ויציאה נוחה לאיילון.

"יצרנו חוויית מגורים אירופאית במיקום הטוב ביותר בת"א", מספרים בסביבת הפרויקט, "עיצוב קלאסי המזכיר חופשה בערים הגדולות באירופה בלוקיישן הטוב ביותר בת"א. בסמוך לפרויקט ייבנה קאנטרי חדש שישמש את הלקוחות ויאפשר להם בדיוק כמו בחופשות, לרדת להתאמן וליהנות מהבריכה מתחת לבית"

בעוד שברחוב רוטשילד מחירי הדירות חוצים את רף ה-6 מיליון שקלים, בפרויקט ניתן למצוא דירות מ-4.67 מיליון ₪ כאשר רוכשים בחודש הקרוב ייהנו מהנחה ייחודית של 250,000 ₪.

למידע נוסף:

    דילוג לתוכן