יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / השקעות / "האי הפרטי מהמבוקשים בעולם": דירות הפאר בצפון קפריסין נמכרות לבעלי הון עצמי של 250,000 ₪ בלבד.

"האי הפרטי מהמבוקשים בעולם": דירות הפאר בצפון קפריסין נמכרות לבעלי הון עצמי של 250,000 ₪ בלבד.

הפרויקט הגרנדיוזי K-Islands, שנבנה על אי פרטי בצפון קפריסין, מושך את עשירי העולם לקנות דירות באחד הריזורטים המפוארים בעולם ובו בריכות ענק, מתחמי ספא, חדרי כושר, מסעדות ובתי קפה. מחירי הנדל"ן באי צפויים לזנק במאות אחוזים עם פתיחתו ב-2026 ולאור הביקוש, הצפי הוא שתוך כשנה משקיעים יכפילו את הונם על ערך הדירה. כעת, ענקית הנדל"ן Kensington שמקימה את הפרויקט, מציעה גם לישראלים לקנות דירות עם הון עצמי של 250,000 ₪ בלבד

"איי סיישל של המזרח התיכון": פרויקט הענק של עשירי העולם זוכה לביקוש שיא ומחירי הנדל"ן מזנקים מדי חודש – פרויקט K-Islands, מהפרויקטים הגדולים שנראו באירופה במסגרתו נבנה אי פרטי עם ריזורט מהיוקרתיים בעולם, צפוי להתאכלס בשנת 2026 וכמעט כלל הדירות בו נמכרו. בשוק, מעריכים כי האי הפרטי יהפוך לאחד מהיעדים המבוקשים באירופה ומחירי הדירות בו יזנקו במאות אחוזים.

האי הפרטי נבנה בצפון בקפריסין ויציע ריזורט מהמפוארים שנראו בעולם, בו האורחים ייהנו מבריכות ענק, מתחמי ספא, חדרי כושר ושלל מסעדות שף לצד חופים מרהיבים של המזרח התיכון. כלל הדירות באי נבנות בקו ראשון לים וינוהלו ע"י ענקית הנדל"ן Kensington שמכרה למעלה מ-3,000 חדרי אירוח.

הבוקר (ד') הזדמנות ההשקעה נפתחה גם לישראלים שיוכלו לקנות דירת פאר באי מ-250,000 ₪ הון עצמי. משקיעים פוטנציאליים, ייהנו מביקור באי (שבמרחק כשעה מישראל) ויוכלו לצפות בפרויקט הענק ובדירות המוצעות למכירה.

לפרטים נוספים>>


    דילוג לתוכן