יום שלישי   |   25 יוני    |   
דף הבית / worldwide / "כך רכשנו מאות נכסים מניבים בארה"ב": קבלו מאתנו כרטיס כניסה חינם לכנס השקעות הנדל"ן בארה"ב של קבוצת RM.

"כך רכשנו מאות נכסים מניבים בארה"ב": קבלו מאתנו כרטיס כניסה חינם לכנס השקעות הנדל"ן בארה"ב של קבוצת RM.

כנס משקיעים - קבוצת RM

בעלי קבוצת ההשקעות RM שבשמונה שנות פעילותם רכשו וליוו מאות משקיעים להשקעות מוצלחות בארה"ב, עורכים במהלך החודש כנס השקעות נדל"ן בהשתתפות מומחי הנדל"ן המובילים בישראל. פורטל הנדל"ן Channel22 מעניק לכם כרטיס כניסה לכנס החם ביותר בעולם הנדל"ן.

קבוצת RM נחשבת לאחת מחברות הנדל"ן הגדולות ביותר בישראל המנהלת יותר מ-120 מיליון דולר עבור לקוחותיה. במהלך החודש עורכת החברה כנס השקעות נדל"ן שיציג את אפיק ההשקעה הפופולרי בשוק האמריקאי בו משקיעות חברות הפנסיה והבנקים הגדולים בארץ ובארה"ב- נכסי Multi Family.

מייסדי החברה, רן הראל ומתן פרטמן, החלו את דרכם ברכישת דירות בישראל בגיל צעיר. תוך מספר שנים, החלה הקבוצה להשקיע בארה"ב וכיום מלווה מאות משקיעים הנהנים מהכנסה שוטפת מנכסים מניבים. הראל ופרטמן, שהקימו את מועדון הנדל"ן של אוניברסיטת ת"א עורכים כנסים והרצאות לאלפי ישראלים בתחום.

בהרצאותיהם, מציגים היזמים את מודל ההשקעות שלהם ומדריכים כיצד לבחון את ההשקעות השונות. בכנס הקרוב יארחו היזמים מספר אנשי מפתח בתעשיית הנדל"ן ביניהם עו"ד ורו"ח מובילים בתחום.

אפיק ההשקעה הבולט והרווחי ביותר בארה"ב בשנים האחרונות

מה הופך נכסים מסוג Multi Family  להיות כל כך פופולריים עבור משקיעים רבים בארץ ובעולם? מה מביא את קרנות הפנסיה הגדולות להשקיע דווקא בו את כספי מבוטחיהן בצורה סולידית ורווחית? על שאלות אלו ונוספות מבטיחים בעלי החברה לענות בכנס הקרוב.

בנוסף, לתת הצצה בלעדית להשקעה החדשה שלהם במתחם דירות מניב הנמצא בתפוסה של 95% דיירים- נתון מדהים בקנה מידה של נכסים מסוג זה, שעקב כך מייצר הכנסה שוטפת מהיום הראשון ומקנה למשקיעים ביטחון שהם כל כך מייחלים לו.

כאמור, פורטל הנדל"ן Channel22 מעניק לכם כרטיס כניסה לכנס ללא עלות ובהרשמה מראש.

להרשמה ולקבלת כרטיס במתנה.

דילוג לתוכן