יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / מהרשת / בדק ומצא: KB PURE היא חברת הקוסמטיקה האהובה ביותר בישראל

בדק ומצא: KB PURE היא חברת הקוסמטיקה האהובה ביותר בישראל

מתוך האינסטגרם של KB PURE

"סדרת המוצרים הטיפוליים שכבשה את ישראל": KB PURE נבחרה בסקר גולשים של אתר Channel22 לחברת הקוסמטיקה האהובה ביותר בישראל. החברה מעניקה מגוון פתרונות טיפוליים לבעיות העור השונות ועובדת כיום עם אלפי קוסמטיקאיות ברחבי הארץ אשר עוברות הדרכה מקצועית מגורמים מוסמכים בחברה.

אם ביקרתן אצל קוסמטיקאיות או נתקלתן בבעיות עור כאלו ואחרות, ככל הנראה המליצו לכם על אחד ממוצרי חברת KB PURE, מוצרי החברה זכו להצלחה אדירה בישראל בשנים האחרונות ומוצריה נמכרים כמעט אצל כל קוסמטיקאית בישראל. החברה שמה דגש על צמצום מספר המוצרים הנדרשים לטיפולים לבעיות העור השונות ואת מוצריה ניתן להשיג דרך קוסמטיקאיות מוסמכות בלבד שעברו הכשרה מקצועית. נכון להיום, החברה עובדת עם אלפי קוסמטיקאיות בישראל.

‏KB PURE מספקת מגוון פתרונות טיפוליים לבעיות עור שונות: אקנה בבני נוער ומבוגרים, טיפול במרקם העור, כתמי עור, טשטוש סימני הגיל וטיפול מניעתי (אנטי אייג’ינג).

הפתרון לצ'יסטות, פצעונים, התפתחות האבססים והידרדניטיס סופורטיבה

לאחרונה השיקה החברה את תכשיר ה-AN-BSCESS TREATMENT המהפכני, תכשיר פרי פיתוח חדשני מבית KB PURE המהווה בשורה בתחום הטיפול בעור הבעייתי ‏AN-BSCESS TREATMENT הינו תכשיר טיפולי עצמתי ומיידי למיגור תהליכי דלקת פוליקולרים קלים עד חמורים – ציסטות, אבצסים, הידרדניטיס סופורטיבה וטיפול נקודתי בנגעי אקנה.

התכשיר מכיל הרכב של צמחי מרפא, פרי ה-Camu Camu הידוע בסגולותיו להרגעת העור, גופרית, אנזימים המקלים על צמצום תהליכי התפתחות הנגע וקומפלס חומרי הרגעה  התורמים להקלה בכאבים הנלווים. השימוש בתכשיר מזרז את חידוש הרקמות שניזוקו מתהליכי הדלקת, מפחית ומונע היווצרות של כתמי פוסט דלקת.

לאתר החברה: http://kb-pure.co.il/

לאינסטגרם: http://bit.ly/2RW7DIP

דילוג לתוכן