יום שלישי   |   25 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / "בעוד כמה שנים אנשים יבינו שהם רכשו שטח של בית בחדרה ב-249,000 ₪": הכירו את פרויקט Betterfly שנותן תקווה לצעירים.

"בעוד כמה שנים אנשים יבינו שהם רכשו שטח של בית בחדרה ב-249,000 ₪": הכירו את פרויקט Betterfly שנותן תקווה לצעירים.

קרקעות ישראל - קרקע בחדרה

כיצד נמכרת קרקע בחדרה ב-249,000 ₪ בלבד כאשר העירייה אישרה את התוכנית לשכונה החדשה? חברת "קרקעות ישראל", מהחברות הוותיקות בשוק מציעה בימים אלו קרקע בשכונה החדשה והיוקרתית שעתידה לקום בחדרה. גורמים בתעשייה: "אנשים הולכים להרוויח תוך מס' שנים תשואה אדירה מהשבחת הקרקע".

מדי שנה רוכשים אלפי ישראלים קרקעות ברחבי המדינה בתקווה שיום יבוא והקרקע תקבל היתר בנייה, מה שיקפיץ את ערכה לעיתים גם במאות אחוזים, ויאפשר למשקיעים ליהנות מרווח אדיר כתוצאה מההשבחה. בשבוע האחרון הודיעה חברת "קרקעות ישראל", מחברות הנדל"ן הגדולות בארץ, כי החברה מציעה מס' יחידות קרקע בודדות, בשטח בו תבנה חברת "שיכון ובינוי" את השכונה היוקרתית ביותר בחדרה.

על פי הודעת עיריית חדרה על מתווה השכונה החדשה, השכונה תכלול למעלה מ-2,500 יחידות דיור חדשות ותיבנה ע"י חברת שיכון ובינוי. לצד בנייני המגורים שיתנשאו לגובה של עד 19 קומות ויתוכננו ע"י "צמיר אדריכלים", השכונה תכלול גם טיילת ירוקה, שטחים ציבוריים, מוסדות חינוך ושטחי מסחר.

"בפעם הראשונה שהסיכון בהשקעה בקרקעות נמוך…"

חברת "קרקעות ישראל" התפרסמה בשנים האחרונות בזכות מספר עסקאות מוצלחות של קרקעות מניבות. פרסום ההודעה של החברה משך את תשומת הלב של האתרים הכלכליים הודות לכך שהעירייה כבר הודיעה כי מדובר בשכונה שעומדת לקום וכי נבחרה חברה יזמית לפרויקט ואדריכלים שיתכננו את הפרויקט.

כאמור, הרווח ברכישת קרקע בא לידי ביטוי בכל שלב בו מתקדם הפרויקט ובעת תחילת הבנייה הקרקע שווי הקרקע צפוי לעלות בצורה משמעותית.

למידע נוסף:

דילוג לתוכן