שבת   |   20 יולי    |   
דף הבית / השקעות / "Together": "קרקעות שייבנו עליהן מאות אלפי מ"ר של משרדים, מסחר ותעסוקה יימכרו לבעלי הון עצמי של 99,000 ₪?"

"Together": "קרקעות שייבנו עליהן מאות אלפי מ"ר של משרדים, מסחר ותעסוקה יימכרו לבעלי הון עצמי של 99,000 ₪?"

קרקעות ישראל - מתחם טוגדר

ב-13.03.18 פורסם בכלכליסט על האקזיט הגדול של משקיעי הקרקעות בחדרה שמחיר הקרקע זינק תוך 4 שנים בלבד מ-350 אלף ₪ לדונם ליותר ממיליון ₪. כעת, אנשי העסקים ירון תשבי ובני לחמיש, בעלי קרקעות ישראל מקדמים פרויקט במסגרתו יימכרו קרקעות במתחם Together לבעלי הון עצמי של 99,000 ₪ בלבד.

פארק העסקים Together צפוי להיבנות בשנים הקרובות ונמצא בתהליך מזורז לקבלת היתרי תחילת עבודה בוועדת ותמ"ל הארצית, שמטרתה לזרז פרויקטים בממשלה. במתחם Together יקום בעתיד הקרוב פארק עסקים שיכלול מאות אלפי מ"ר של שטחי מסחר, תעסוקה ומשרדים.

לפני מספר שנים הובילו אנשי העסקים ירון תשבי ובני לחמיש את אחד מהאקזיטים הגדולים ביותר בתחום הקרקעות. העסקה, גם היא התרחשה בחדרה, העניקה למשקיעים פי 3 מהסכום אותו השקיעו. "מצאנו דרך לקדם עסקה באמצעות קרקעות ישראל שתאפשר לייצר רווח של פי 3-4 על הכסף תוך מספר שנים. פארק העסקים Together הינו אחד מהפרויקטים הגדולים ביותר שנבנו בחדרה ונחשב לפרויקט דגל". מספר ירון תשבי.

על פי ההערכות, רק מספר מוגבל של קרקעות יימכרו בכ-129,000 ₪ בלבד כאשר ההון העצמי לעסקה עומד על 99,000 ₪ בלבד. בחודשים הקרובים הקרקעות צפויות להימכר במחיר של 200,000 ₪ ומעלה.

למידע נוסף:

דילוג לתוכן