יום שלישי   |   18 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / ברחוב המבוקש ביותר ברעננה: תוכנית חדשה תאפשר לבעלי הון עצמי של 350,000 ₪ להגיע לדירה עתידית בחצי מחיר

ברחוב המבוקש ביותר ברעננה: תוכנית חדשה תאפשר לבעלי הון עצמי של 350,000 ₪ להגיע לדירה עתידית בחצי מחיר

רחוב אחוזה ברעננה הינו הרחוב המבוקש ביותר בעיר, בו מחירי הדירות עומדים על ממוצע של כ-4 מיליון שקלים. תוכנית חדשה, תאפשר לבעלי הון עצמי של 350,000 ₪ כשהיתרה עם פריסה נוחה ולקנות קרקע למגורים עתידיים ולהגיע לדירה בהשקעה נמוכה במיוחד. המתחם החדש צמוד לשכונת הוילות היוקרתית ופארק העסקים אינפיניטי בו יושבות חברות ההייטק הגדולות בישראל

היסטוריה ברעננה: ברחוב הראשי של העיר ולצד שכונת הווילות היוקרתית, מקודמת בימים אלו תוכנית חדשה למגורים בה תיבנה שכונת המגורים היקרה ביותר בעיר. השכונה החדשה, שצמודה למתחם ההייטק, צפויה לשרת בין היתר את עובדי ההייטק במתחם אינפיניטי, שהפך בחודשים האחרונים לאחד מהמתחמים המבוקשים ביותר בישראל.

התוכנית החדשה, תאפשר לבעלי הון עצמי של 350,000 ₪ כשהיתרה עם פריסה נוחה ולהגיש מועמדות לרכישת קרקע למגורים, כאשר על פי הערכת שמאי, הרוכשים יוכלו להגיע לדירה בשכונה החדשה בהשקעה של מינורית המוערכת בכ-50% ממחיר דירה ברחוב אחוזה.

"הקרקע אינה זמינה לבנייה וזו הזדמנות חד פעמית למשקיעים שיכולים לקנות את הקרקע לפני שמחירה מזנק במאות אחוזים. מדובר על תוכנית שמקודמת לבנייה רוויה באזור המבוקש ביותר למגורים ברעננה", מספרים בענף.

להגשת מועמדות:

     

     

     

    *הקרקע אינה זמינה לבנייה

    דילוג לתוכן