יום רביעי   |   21 פברואר    |   
דף הבית / באנר ראשי / תוכניות הדיור של קריית אתא: החלה ההרשמה לרכישת קרקע המיועדת למגורים ומגלמת זכויות בנייה של 5 חדרים ב-299 אלף שקלים בלבד

תוכניות הדיור של קריית אתא: החלה ההרשמה לרכישת קרקע המיועדת למגורים ומגלמת זכויות בנייה של 5 חדרים ב-299 אלף שקלים בלבד

לידים לנדל"ן

האקזיט של קריית אתא": תוכנית דיור חדשה תציע למשקיעים לקנות יחידת קרקע המגלמת זכויות בנייה לדירת 5 חדרים בבנייה רוויה ב-299 אלף שקלים בלבד. הקרקע, נמצאת בשלבי אישור מתקדמים והערכת שמאי על פי תקן 22 הממשלתי המחמיר היא שהקרקע תהיה זמינה בתוך כ- 3 שנים בלבד- ומחירי הקרקעות יזנקו. בשנתיים האחרונות מחירי הנדל"ן בקריית אתא עלו ביותר מ-17% ותוכניות העירייה הן להכפיל את כמות התושבים בעיר בשנים הבאות.

לאחר שהשנה נשבר שיא חדש בביקוש למגורים בקריית אתא והעירייה הודיעה כי בכוונתה להכפיל את כמות התושבים בעיר מ-60 אלף ל-120 אלף תושבים, הושקה תוכנית הדיור בעיר, תוכנית שתאפשר למשקיעים לקנות את יחידות הקרקע הממתינות לאישור סופי אשר יקנו להם זכויות בנייה של דירות 5 חדרים ב-299 אלף שקלים בלבד. כיום, מחירן הממוצע של דירות 5 חדרים בקריית אתא עומדים על כ-1.65 מיליון שקלים ומטרת התוכנית היא לעודד הגירה חיובית של תושבים והגעה של משקיעים לעיר.

הקרקע שתימכר, מיועדת למגורים בבניה רוויה ונמצאת בשלבי אישור מתקדמים אשר על פי הערכת שמאי לתקן 22 הממשלתי המחמיר, הקרקע תהיה זמינה בתוך כשלוש שנים בלבד. הרווח הצפוי לרוכשים בתוכנית נאמד במאות אלפי שקלים.

בשנים האחרונות הושקעו עשרות מיליוני שקלים במוסדות החינוך החדשים בקריית אתא על מנת למצב אותה לאחת מהערים הטובות ביותר בחינוך באזור הקריות. היא נמצאת במרחק של כשעה נסיעה בלבד מתל אביב ונהנית מביקוש אדיר למגורים, מה שהוביל כאמור לעלייה של יותר מ-17% אחוז בשנתיים האחרונות.

*הקרקע אינה זמינה לבניה

דילוג לתוכן