יום שני   |   3 יוני    |   
דף הבית / חדשות נדל"ן / כנס הנדל"ן של ירושלים: מאות משתתפים צפויים לקחת חלק בכנס האינטרנטי של הבירה

כנס הנדל"ן של ירושלים: מאות משתתפים צפויים לקחת חלק בכנס האינטרנטי של הבירה

כנס הנדל"ן של ירושלים

בתאריך ה-04.05.21 ייערך "כנס הנדל"ן של ירושלים", כנס אינטרנטי שיועבר ב-ZOOM בו צפויים לקחת חלק מאות משתתפים. בכנס, יציג עופר פטרסבורג, עורך נדל"ן היום, את המגמות בשוק הנדל"ן בירושלים, תוכניות הפיתוח בעיר והשפעתה הצפויה של קריית ההייטק הגדולה בישראל בכניסה לעיר על מחירי הנדל"ן. כמו כן, בכנס יוצג פרויקט "רובע משרד החוץ", פרויקט מגורים ייחודי הסמוך לקריה בו נמכרו למעלה מ-100 דירות.

ביום שלישי (04.05) ייערך כנס הנדל"ן של ירושלים, במסגרתו, עורך ופרשן הנדל"ן הוותיק, עופר פטרסבורג, יעביר הרצאה על תוכניות הפיתוח בעיקר ומגמות הנדל"ן בישראל ובירושלים בפרט. בכנס, בו צפויים לקחת חלק מאות משתתפים, יוצג אחד מהפרויקטים המובילים בירושלים, אשר זוכה להצלחה גדולה, פרויקט רובע משרד החוץ, פרויקט בו נמכרו למעלה מ-100 דירות.

על פי אתר מדלן, מלוחות הנדל"ן הגדולים בארץ, המציג את מגמות מחירי הנדל"ן בישראל, מחירי הדיור בירושלים עלו בכ-41% במהלך העשור האחרון. תוכניות אב ומתאר לפיתוח השכונות בעיר, פתיחתה של הרכבת הקלה ובניית קריית ההייטק מהגדולות בישראל, צפויות להוביל לעלייה במחירי הנדל"ן בבירה ומהוות הזדמנות אטרקטיבית הן למשקיעים והן למשפרי דיור.

לכניסה לאירוע בזום - כנס הנדל"ן של ירושלים

דילוג לתוכן