יום ראשון   |   7 יולי    |   
דף הבית / השקעות / "ה-Pre-Sale של יפו": החלה מכירת יחידות הדיור בפרויקט היוקרה של יפו; משקיעים בעלי הון עצמי של 1.4 מיליון ₪ יוכלו לקנות יחידה בפרויקט

"ה-Pre-Sale של יפו": החלה מכירת יחידות הדיור בפרויקט היוקרה של יפו; משקיעים בעלי הון עצמי של 1.4 מיליון ₪ יוכלו לקנות יחידה בפרויקט

במיקום הטוב ביותר ביפו ייבנה בשנים הקרובות מגדל יוקרה בסטנדרט הגבוה ביותר, כאשר שווי כל דירה באזור כיום מוערך בכ-4.5 מיליון ₪. משקיעים בעלי הון עצמי של 1.4 מיליון ₪ יוכלו לקנות זכות לדירת 100 מ"ר בפרויקט ובהמשך יצטרכו להוסיף רק את עלויות הבנייה, מה שיקנה להם הנחה של כמעט 50% על דירה בפרויקט. משקיעים שיקנו יחידות דיור בפרויקט ייהנו כיום מהשכירות של הנכס הקיים (לפני הריסה), אשר מושכר כיום ומייצר כ-3% תשואה ממנה ייהנו המשקיעים עד להריסת הנכס. המשקיעים יקבלו מפתחות לדירה בעוד כ-6 שנים.

העסקה החדשה בלב יפו תאפשר למשקיעים לקבל הנחה של כ-50% על דירה בפרויקט ובנוסף, לקבל כ-3% תשואה משכירות עד לתחילת הבנייה, כתוצאה מכך שהנכס מושכר עד להריסתו ותחילת בניית פרויקט היוקרה. הפרויקט יציע דירות בסטנדרט הגבוה ביותר, כאשר כל דירה תציע מפרט עשיר וסגנון אדריכלי מרהיב.

תוך זמן קצר מרגע פרסום העסקה נמכרו מספר יחידות ועל פי ההערכות בשבועות הקרובים יימכרו יתר היחידות בפרויקט. האפשרות לקנות דירה בשלב ה-Pre-Sale ובהנחה משמעותית ולקבל תוך כדי שכירות של כ-3% בשנה, הינה נדירה במיוחד בימים אלו.

מי שמוביל את העסקה הוא אחד מאנשי הנדל"ן הבולטים בשוק הישראלי, אשר לאחרונה מכר את אחזקותיו באחת מחברות הנדל"ן הגדולות בישראל. משקיעים שישקיעו 1.4 מיליון ₪ יקבלו שטח של דירה של 100 מ"ר.

למידע נוסף

    דילוג לתוכן