יום שלישי   |   18 יוני    |   
דף הבית / worldwide / עסקת הנדל"ן החדשה שתאפשר לכם ליהנות ממסלול סולידי עם תשואה גבוהה ואקזיט בעוד מס' שנים.

עסקת הנדל"ן החדשה שתאפשר לכם ליהנות ממסלול סולידי עם תשואה גבוהה ואקזיט בעוד מס' שנים.

השקעה בג'קסונויל - קבוצת RM

קבוצת הנדל"ן RM המנהלת השקעות במאות מיליוני דולרים בארה"ב מציעה לישראלים להצטרף למסלול השקעה במתחם דירות שתפוסת השכירות בו עומדת על 95% וליהנות מהכנסות השכירות, עליית המחירים כתוצאה מהשבחת הנכס שמתבצע ע"י החברה ומאקזיט במכירתו תוך מס' שנים בודדות. סכום ההשקעה עומד על 50,000 דולר בלבד. מאות ישראלים התעניינו בפרויקט תוך מספר שעות.

קבוצת השקעות הנדל"ן הישראלית שעלתה לכותרות בחודשים האחרונים הודות לתשואות הגבוהות שהשיגה עבור משקיעיה מציעה כעת למשקיעים מסלול נוסף המאפשר להם ליהנות מהשקעה סולידית ללא התעסקות מצדם ועם תשואה גבוהה ואקזיט תוך מספר שנים. קבוצת הנדל"ן תשקיע באותם התנאים כמו המשקיעים ותהיה אחראית על ניהול הנכס, השבחתו ומכירתו תוך שנים בודדות.

הצוות המקצועי הרחב של החברה, הכולל בין היתר את הליווי של משרד עורכי הדין המוביל אברהם ללום ופירמת רואי החשבון Deloitte איתר נכס ג'קסונוויל בארה"ב הכולל 3 בניינים בהם 38 דירות שאחוז תפוסת השכירות בו עומד על 95% המושכרים ע"י אוכלוסייה עמידה במיוחד.

"כל הפרויקטים של החברה בשנת 2018 גויסו בהצלחה בתוך שבועיים בלבד…"

בשבוע שעבר נבחרו בעלי חברת ההשקעות RM Group לרשימת אנשי הנדל"ן של השנה שהתפרסמה בערוץ 10. בין היתר, הקימה החברה את מועדון הנדל"ן של אוניברסיטת ת"א ובעליה עורכים כנסים בהשתתפות מאות משקיעים ישראלים. החברה, מציעה ללקוחותיה שקיפות מלאה וקונספט בו בעליה משקיעים באותם התנאים בדיוק כמו משקיעיה.

החברה ביצעה במהלך 2018 מספר רב של גיוסים למתחמי דירות בארה"ב שגויסו בהצלחה ע"י משקיעים בממוצע של שבועיים בלבד. לשם ההשוואה, משך הגיוס של מרבית חברות הנדל"ן בישראל נמשך כ-3-8 חודשים.

למידע נוסף:

מאמרים נוספים

דילוג לתוכן