יום ראשון   |   23 יוני    |   
דף הבית / השקעות / השקעות בישראל / ברחוב שצפוי להיות "רוטשילד הבא" בת"א: קרקע זמינה לבנייה תימכר החל מ-375,000 ₪ בלבד

ברחוב שצפוי להיות "רוטשילד הבא" בת"א: קרקע זמינה לבנייה תימכר החל מ-375,000 ₪ בלבד

תוכנית המתאר תא / 5000 שאושרה ע"י עיריית תל אביב, צפויה להפוך את שכונת מונטיפיורי לחדשנית במיוחד עם שדרת מסעדות ופאבים ומגוון אזורי תעסוקה סביבה. כעת, קרקע זמינה לבנייה ברחוב ישראל בק נמכרת החל מ-375,000 ₪. משקיעים שירכשו את הקרקע יהיו חלק מפרויקט מגורים שמקימה קבוצת חכם בלב החדש של ת"א. 

"להשקיע ברוטשילד הבאה של ת"א: לאחר שתוכנית תא 5000 אושרה, שכונת מונטיפיורי היא השכונה החדשה שצפויה להתחדש בשנים הקרובות ונחשבת לאחת מהשכונות האטרקטיביות ביותר להשקעה. פרויקטים חדשים למגורים ייבנו בשכונה בשנים הקרובות לצד מתחם מסעדות וברים, שבילי אופניים ומגוון רחב של מגדלי עסקים שיהפכו אותה ללב החדש והצעיר של ת"א. 

הבוקר (א') פורסם כי קרקע זמינה לבנייה ברחוב המרכזי ישראל בק, תימכר החל מ-375,000 ₪. על אותה הקרקע, צפוי להיבנות בשנים הקרובות פרויקט מגורים. מדובר ברכישה של קרקע בשלב מוקדם, שמחירה צפוי לעלות בשנים הקרובות, כפי שמחירי היחידות בפלורנטין עלו בשנים האחרונות.

מספר היחידות בפרויקט שיימכרו מוגבל.

למידע נוסף:

   

   

   

   

   

  פרסום זה נועד למתן אינפורמציה ראשונית וחלקית בדבר אפשרות השקעה בפרויקט נדל"ן בניהולה של ת.א. חכם ניהול בע"מ ("הפרויקט"). ההשקעה בפרויקטים תוצע ותבוצע על ידי עד 35 ניצעים ו/או משקיעים הנמנים על סוגי המשקיעים המפורטים בסעיף 15א(ב) לחוק ניירות ערך התשכ"ח–1968. כל הצעה למספר משקיעים העולה על האמור לעיל, ייעשה רק לפי תשקיף שיקבל את היתר רשות ניירות ערך. פרסום זה אינו מהווה הצעה לרכישת ניירות ערך או הזמנה להציע הצעות לרכישת ניירות ערך שיונפקו בקשר עם ההשקעה בפרויקט. המידע הוא חומר מסייע בלבד ואין לראות בו בגדר המלצה, חוות דעת או ייעוץ השקעות בקשר עם השקעה בפרויקט, אין לראות במידע זה כמידע עובדתי או כמידע שלם וממצה והוא ואינו מהווה תחליף לשיקול דעתו של המשקיע הפוטנציאלי ו/או לייעוץ מקצועי (כלכלי, משפטי, מיסויי וכד') בכל הנוגע להשקעה בפרויקט.

  דילוג לתוכן