יום שני   |   3 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / לראשונה לקוחות בעלי 100,000 דולר בלבד יוכלו לפתוח חשבון בבנק שוויצרי.

לראשונה לקוחות בעלי 100,000 דולר בלבד יוכלו לפתוח חשבון בבנק שוויצרי.

הבנקים השוויצרים נחשבים לטובים בעולם ומעניקים שירותים אקסקלוסיביים ברמה הגבוהה ביותר. בעוד שבמשך שנים, רק לקוחות אמידים במיוחד לצד לקוחות מוסדיים פתחו חשבונות בבנק, כעת, סכום המינימום ירד ל-100,000 דולר בלבד ונפתחו הזדמנויות השקעה אקסקלוסיביות לכלל הלקוחות. על פי ההערכות, האפשרות תינתן למספר מוגבל של לקוחות, וזאת לאור הביקוש האדיר בשל המהפכה המשפטית שמתקדמת בצעדי ענק

"מאות מיליוני דולרים עושים את דרכם לחשבונות בחו"ל": כך דווח בכתבה בכלכליסט, בה בכירים בגופים המוסדיים בארץ הזהירו את הממשלה בפני צעדי המהפכה המשפטית. בחודש האחרון, אלפי ישראלים ניסו לפתוח חשבונות מעבר לים מחשש שתהיה מגבלה בעתיד לאור צעדי הממשלה, וכעת, הבנק השוויצרי היוקרתי בעולם פותח את שעריו גם ללקוחות ישראלים בעלי 100,000 דולר בלבד.

עד כה, הסכום המינימלי לפתיחת חשבון בבנק השוויצרי עמד על כמה מיליוני שקלים, וזו הסיבה שרק לקוחות אמידים במיוחד בישראל פתחו חשבון בבנק האקסקלוסיבי. הבנק השוויצרי, נותן מענה בין היתר גם ללקוחות מוסדיים בארץ, ועל פי ההערכות הוא מנהל מאות מיליארדי דולרים. הבנק, מפוקח ע"י רשות הפיקוח על הבנק מטעם שוויץ.

לקוחות שיהיו מעוניינים לפתוח חשבון בבנק השוויצרי יוכלו לקבל ליווי של נציג בשפה העברית.

למידע נוסף:


    דילוג לתוכן