יום שני   |   3 יוני    |   
דף הבית / מהרשת / אפיקי השקעות במלונות בחו"ל

אפיקי השקעות במלונות בחו"ל

משקיעי נדל"ן ישראלים כבר מזמן גילו את הכדאיות שבהשקעות נדל"ן בחו"ל. בעוד שבישראל מחירי הדירות עולים באופן תדיר והתמורה על השקעה בנדל"ן בישראל הינה נמוכה, הרי שבחו"ל ניתן למצוא לא מעט מדינות וערים שבהם ניתן להניב תמורה נאה מאוד על השקעת נדל"ן. בשנים האחרונות משקיעי נדל"ן ישראלים כבר אינם משקיעים רק ברכישת דירות במדינות וערים פוטנציאליות להשקעת נדל"ן רווחית בחו"ל, אלא גם במלונות בחו"ל.  אם החלטתם להתחיל לבדוק אודות אפיקי השקעות במלונות בחו"ל, חשוב שתעשו זאת בצורה נכונה, על מנת לקבל את התמונה האמיתית אודות אפיק השקעה זה ובהתאם לכך, לקבל החלטות נכונות אודות ההשקעה שלכם.

מדוע כדאי להשקיע במלונות בחו"ל

משקיעי נדל"ן ישראלים אשר מעדיפים להשקיע בענף המלונות, כבר פחות מעוניינים לעשות זאת בישראל. מדוע? בישראל קיים חוסר יציבות הן מבחינה ביטחונית, הן מבחינה פוליטית והן מבחינה מדינית. בהתאם לכך, השקעה במלון בישראל היא לא יציבה עבור המשקיע. לעומת זאת בחו"ל, ניתן למצוא כיום לא מעט נכסים מלונאים אשר עתידים להניב תמורה נאה עבור המשקיע בהם. כך לדוגמא: באירופה ובמזרח אירופה, במדינות כגון: הונגריה, בולגריה, סלובניה ועוד, כדאי כיום להשקיע בתחום המלונאות, על אף שהמחירים על נכסי מלונאות יחסים באופן יחסי וזאת בשל התמורה העתידית הנאה שהשקעה מעין זו יכולה לגרוף אחריה.

היכן כדאי להשקיע בחו"ל במלונות

כאמור, ישנם יעדים אטרקטיביים מאוד להשקעה במלונות בחו"ל. מעבר למדינות שהוזכרו לעיל במאמר, בשנים האחרונות גם הודו וסין הופכות ליעד השקעה פופולארי מאוד עבור לא מעט ישראלים. הסיבה לכך היא שבעוד שבאזור מזרח אירופה ישראלים רבים כבר בחרו להשקיע וכדאיות ההשקעה מתחילה לאבד מערכה בשל המחירים שצוברים תאוצה כלפי מעלה והתשואה שכבר איננה גבוהה כפי שהייתה בעבר. בהודו ובסין לעומת זאת, ניתן למצוא כיום לא מעט נכסים מלונאים אשר מהווים נכסים אטרקטיביים מאוד הן מבחינת המחיר המוצע עליהם והן מבחינת התשואה שהם עתידים להניב עליהם. כמובן שכל החלטה אודות נכסים מלונאים בחו"ל, חשוב כדאי לקבל חוות דעת של אנשי מקצוע, בעלי ידע רחב היקף בתחום ההשקעות בענף המלונאות בחו"ל, על מנת שההחלטה אודות השקעה תהיה נכונה עבורכם כמשקיעים, מכל הבחינות.

דילוג לתוכן