יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / אושר חוק חדש בביטוח: כ-71% מהמחזיקים בביטוח בריאות פרטי יוכלו לחסוך אלפי שקלים בשנה

אושר חוק חדש בביטוח: כ-71% מהמחזיקים בביטוח בריאות פרטי יוכלו לחסוך אלפי שקלים בשנה

חוק הביטוח החדש בישראל

לאחר שדו"ח של רשות התחרות מצא כי 71% מהמחזיקים בביטוח בריאות פרטי משלמים אלפי שקלים מיותרים בשנה על ביטוחי קופות חולים, הרפורמה החדשה בביטוחי הבריאות תאפשר בדיקה חינם ללקוחות להוזלה של אלפי שקלים בשנה. יש לכם ביטוח בריאות פרטי? כך תבדקו אם מגיע לכם כסף תוך פחות מדקה

לאחר שהתגלה כי מאות אלפי ישראלים משלמים יותר ממה שצריכים על ביטוח הבריאות כתוצאה מ"כפל ביטוחים" שניתן על ידי חברות הביטוח וקופות החולים, הרפורמה החדשה תאפשר ללקוחות לבדוק בחינם את כפל הביטוח ולחסוך אלפי שקלים בשנה. עד כה עשרות אלפי ישראלים עשו את הבדיקה והחיסכון מסתכם בעשרות מיליוני שקלים.

הרפורמה החדשה בביטוחי הבריאות מציעה השוואת מחירים פשוטה כאשר כל הביטוחים זהים במהותם. במידה והנכם בני 25-65 ניתן לעשות את הבדיקה בקישור הבא:

כפתור

ממוצע החיסכון: בני 50-65 צפויים לחסוך יותר מכ-3,000 ₪ בשנה

החלטת משרד הבריאות נועדה במטרה לפתור בעיה שנוצרה לאורך השנים כתוצאה משיווק ביטוחי הבריאות הן בקרב חברות הביטוח והן בקרב קופות חולים. "כיום, כלל הביטוח זהים במהותם ולכן, בעוד שקופות החולים וחברות הביטוח ממהרות למכור ללקוחות את החבילה "המקיפה ביותר", רבים מהלקוחות אינם מודעים שהם משלמים עבור אותו כיסוי לעתים בשני המקומות". מספר גורם בענף.

הרפורמה בביטוחי הבריאות כוללת בין היתר עדכון של הביטוחים מדי שנתיים, הן במחיר והן ברוחב הכיסוי, כאשר מה שלא רלוונטי ייפלט מהביטוח. כמו כן, הרפורמה מעודדת מצב בריא של תחרות שיעניק ללקוחות מחירים טובים יותר ושירות טוב יותר מצד הגופים.

על פי הממצעים עד כה, למעלה מ-70% אשר עשו את הבדיקה הצליחו לחסוך אלפי שקלים.

כפתור

דילוג לתוכן