יום שלישי   |   18 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / טירוף: זכות לדירה בהוד השרון בפחות מ-400,000 ש"ח; התוכנית החדשה בהוד השרון

טירוף: זכות לדירה בהוד השרון בפחות מ-400,000 ש"ח; התוכנית החדשה בהוד השרון

הבוקר (ד'), החלה מכירת הקרקעות עליהן תקום שכונת מגורים בתוכנית מגורים עתידית בשם "המבואה המערבית" – שכונת יוקרה על גבול רמת השרון-הוד השרון. קרקעות עליהן ייבנו בעתיד דירות למגורים יימכרו ב-399,000 ₪ בלבד ויקנו זכות לדירה. התוכנית, הינה חלק מתוכנית הענק הר 2050 שבאזור הירוק והמבוקש שבגבול בין הערים. לצד יזמי נדל"ן שמתמודדים במכרזים על מגרשים, משקיעים פרטיים יוכלו לקנות שטחים. הקרקע אינה זמינה לבניה וההערכות הן, שבמועד אישורה מחיריה יזנקו.

כחלק מתוכנית חדשה שנועדה לאפשר גם למשקיעים פרטיים להתמודד על קרקעות עם ייעוד עתידי של מגורים, הבוקר (ד') פורסם על תחילת מכירת הקרקעות בגבול רמת השרון-הוד השרון. קרקעות, שהינן חלק מתוכנית הענק הר 2050 בה תקום שכונת "המבואה המערבית".

למד משקיעים פרטיים, חברות נדל"ן גדולות מתמודדות על שטחי ענק, עליהם צפויה לקום שכונת מגורים יוקרתית. ההערכות הן, שעם קצב הצמיחה של ענף הנדל"ן, רוכשי הקרקעות ייהנו מרווחים של מאות אלפי שקלים בשנים הקרובות.

"בחודשים האחרונים מאות משקיעים פרטיים רכשו קרקעות בהוד השרון, זאת לאחר, שמחירי הקרקעות בעיר זינקו בכ-100% תוך זמן קצר. במועד אישור התוכנית, הקרקעות צפויים להעניק רווח של מאות אלפי שקלים לרוכשים". מספר גורם בענף.

 

 

*הקרקע אינה זמינה לבניה.

דילוג לתוכן