יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / השקעות / לראשונה: כ-8% הכנסה משכר דירה מובטח מהיום הראשון – עסקת הענק של המשקיעים בפרויקט הדירות בבטומי גיאורגיה

לראשונה: כ-8% הכנסה משכר דירה מובטח מהיום הראשון – עסקת הענק של המשקיעים בפרויקט הדירות בבטומי גיאורגיה

לקנות דירה בבטומי עם הון עצמי של 70,000 ש"ח
ענקית הנדל"ן מגיאורגיה, Terrassa Group, הסתערה על השוק הישראלי בחודשים האחרונים ומציעה בימים אלו דירה במגדל היוקרה מהמרהיבים ביותר בלב בטומי בכ-150,000 ₪ בלבד. החברה, שנחשבת לאחת מחברות הנדל"ן הגדולות בגיאורגיה, מתחייבת למשקיעים על הכנסות מינימום של כ-8% בשנה משכר דירה עם ערבויות ובטחונות. הדירות יימכרו כשהן מרוהטות ומאובזרות קומפלט והבניין יכלול חדר כושר, בריכה, ספא ומיני קניון יוקרתי במרחק נגיעה מחופי הים הקסומים של בטומי. בשוק מעריכים כי השכירות תגיע לכ-12-15% בשנה בנוסף לעליית ערך של כ-20% עם השקת הפרויקט.

דווקא בחצי השנה האחרונה, בה קפא שוק הנדל״ן בישראל, מכירות הנדל״ן בשכנה הירוקה והמבוקשת גיאורגיה, זינקו באופן משמעותי, בקרב משקיעי נדל״ן ישראלים המבקשים ביטחון ומינוף כלכלי – השקעה בפרויקט עונה להם על כל צרכיהם ועל פי ההערכות כמעט 200 דירות נמכרו ב-4 החודשים האחרונים מאז כניסתה של ענקית הנדל"ן מגיאורגיה, Terrassa Group לשוק הישראלי. החברה, בונה את אחד ממגדלי היוקרה המפוארים ביותר בבטומי, שנבנה בלב שדרת הבילויים ועל שפת הים בבטומי.

Terrassa Group נחשבת לאחת מחברות הנדל"ן הגדולות בגיאורגיה, החברה, החלה לשווק את הדירות באמצעות הקבוצת IMAX הישראלית אשר מעניקהה לישראלים עורך דין ישראלי צמוד שמלווה את הפרויקט והמשקיע מתחילת העסקה ועד סופה ומעביר את התשלומים מחשבון נאמנות ישראלי, בהתאם להתקדמות הבנייה. גוף מימון ישראלי שמלווה את הפרויקט מאפשר לרוכשים לשלם כ-80,000 ₪ בלבד (הון עצמי) ולרכוש דירה בפרויקט. החברה מתחייבת בחוזה חתום ועם ערבויות ובטחונות, על הכנסות של לפחות 8% בשנה משכר דירה ועל פי ההערכות בשוק הכנסות השכירות צפויות להגיע לכ-15%.

"מדובר באחד הפרויקטים האייקונים של בטומי, פרויקט במיקום המרכזי ביותר שיכלול ספא, חדר כושר, בריכה, מיני קניון ונגישות לחופי הים של העיר". רוכשים בפרויקט מספרים. "בארץ, מחירי דירות בפרויקטים מהסוג הנ"ל מגיעים ל-6-8 מיליון ₪, יש כאן הזדמנות להשקיע בשוק נדל"ן מתפתח וליהנות מעליית ערך מדי שנה ושכירות שמובטחת למשקיעים הרוכשים, על ידי חברת ענק".
* המבצע מוגבל לחודש זה בלבד ו/או 10 רוכשים בחודש זה.

דילוג לתוכן