יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / חדשות נדל"ן / עם הון עצמי של 129,000 ₪ בלבד: ישראלים יוכלו לקנות דירת נופש בריזורט היוקרה Marriot בבטומי

עם הון עצמי של 129,000 ₪ בלבד: ישראלים יוכלו לקנות דירת נופש בריזורט היוקרה Marriot בבטומי

"פרויקט החלומות" שממוקם בבטומי ומציע חדר כושר, ספא, מעגני יאכטות, מסעדות, בריכה וחוף פרטי יציע לישראלים לקנות דירת נופש במחיר חסר תקדים ועם הון עצמי של 129,000 שקלים בלבד. לראשונה: בנק מקומי יעניק מימון של כ-55% מסך הפרויקט. פרויקט היוקרה התפרסם בכל אירופה ומחירי הדירות בו צפויות להכפיל עצמן תוך שנים בודדות לאור הביקוש. הביקוש הגבוה ביותר: דירות נופש עם נוף מרהיב ליערות הטבע המפורסמים של בטומי

במרחק של שעתיים טיסה בלבד מישראל במתחם היוקרה של הרשת הבינלאומית Marriot אשר מפעילה מלונות ברחבי העולם, ישראלים יוכלו מהיום לקנות דירת יוקרה עם הון עצמי של 129,000 שקלים בלבד. בשעות האחרונות נחתמה עסקה עם בנק מקומי מוביל בגיאורגיה שתאפשר לרוכשים לקבל מימון של 55% מסך העסקה. כלל הדירות יגיעו מאובזרות ומרוהטות.

מדובר באחד מהפרויקטים המפוארים ביותר באירופה אליו נוהרים תיירים מכל רחבי העולם. לקוחות ישראלים יוכלו לקנות דירה שתושכר לאורך השנה ותניב להם הכנסה שוטפת בעשירית ממחיר דירה בפריפריה. "מדובר בהישג חסר תקדים עם אחת מרשתות המלונות הגדולות בעולם". מספרים בחברה. על פי ההערכות מהבוקר הגיעו למעלה מ-100 פניות בבקשה לרכישת דירות.

מבצר פטרה: אחד מאתרי התיירות המפורסמים באירופה

מלבד ריזורט היוקרה, אחת הסיבות לנהירה התיירותית נעה סביב מבצר פטרה המפורסם אשר ממוקם במרחק של כרבע שעה בלבד מהפרויקט. במתחם הנופש, חצי מהדירות פונות ליערות הטבע המרהיבים ונוצר ביקוש אדיר לרכישת יחידות דיור עם נוף ליערות. "מסוגי הנופים שכמעט ולא ניתן לראות באירופה". מסבירים בסביבת הפרויקט.

כלל תהליך הרכישה לישראלים יתבצע תוך ליווי מלא של משרד עורכי דין מוביל, אשר ידאג להם לאישורי המימון ע"י הבנקים המקומיים.

דילוג לתוכן