יום רביעי   |   19 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / לקראת אולימפיאדת הסקי: אתר הנופש מהמבוקשים באירופה, יציע לישראלים 17% הנחה על הדירות בפרויקט הנופש המבוקש לחודש בלבד ולמס' רוכשים מוגבל

לקראת אולימפיאדת הסקי: אתר הנופש מהמבוקשים באירופה, יציע לישראלים 17% הנחה על הדירות בפרויקט הנופש המבוקש לחודש בלבד ולמס' רוכשים מוגבל

השקעה באחד מאתרי הסקי המבוקשים בעולם

בקוריאני, מאתרי הנופש והסקי הפופולריים ביותר בעולם שיארח את אולימפיאדת הסקי, הודיע לאחר עשרות דירות שנמכרו לקהל הישראלי, כי יציע 17% הנחה על מחירי הדירות בשלב הסופי והאחרון. "ישראלים יוכלו לקנות דירת יוקרה באחד המקומות התיירותיים ביותר באירופה עם הון עצמי של 140,000 בלבד, זה הזדמנות של פעם בחיים". מספר גורם בענף הסקי. המבצע ככל הנראה יוגבל ל-20 דירות בלבד.

אחד מיערות הטבע המבוקשים ביותר באירופה המציע אתרי סקי, מסלולי אופניים, נופים מרהיבים ומגוון רחב של אטרקציות זוכה להצלחה אדירה בקרב קהל המשקיעים הישראלי כאשר עשרות דירות נמכרו בחודש האחרון. האתר, הממוקם ביעד התיירותי שבגיאורגיה, יארח את אולימפיאדת הסקי הקרובה ומחירי הנדל"ן לאור האולימפיאדה צפויים לזנק בעשרות אחוזים.

ענקית הנדל"ן האירופאית, Terrassa Group, שמכרה בחודשים האחרונים מאות דירות לישראלים ברחבי אירופה הודיעה שתעניק בחודש זה בלבד ולמס' רוכשים מוגבל, הנחה של 17% במחירי הדירות, מה שיאפשר לישראלים לקנות דירה בטאבו, במלון יוקרה הכולל חדר כושר, בריכה, סאונה, מסעדות וחדרי אירוח ברמה הגבוהה ביותר עם הון עצמי של 140,000 ₪ בלבד.

מחירי שכירות הנכס, ע"פ שווי שוק הנדל"ן בפרויקט היוקרתי במקום, צפויים לייצר הכנסות של כ-8% בשנה ואף יותר, בנוסף לעליית ערך הנכס בגמר הפרויקט.

Terrassa Group חתמה בשנה שעברה על שיתוף פעולה עם חברת שיווק ישראלית במסגרתו, עורכי דין בישראל ילוו את מאות הרוכשים הישראלים בעסקאות מול חברת הנדל"ן האירופאית, שנחשבת לאחת מהגדולות במדינה. הרוכשים יוכלו להנות מטיפול מלא בנכס שלהם.

הדירות שתציע החברה יגיעו מרוהטות עם אביזרי חשמל יוקרתיים ברמה הגבוהה ביותר, לפי בחירת הרוכשים. מרבית הרוכשים הינם חובבי סקי שיוכלו להשתמש בדירות הנופש אחת לשנה ולחסוך עשרות אלפי שקלים מדי שנה על חבילות אירוח לכל המשפחה. האתר, נחשב לאחד התיירותיים ביותר בעולם והחשיפה האדירה שיקבל בזכות האולימפיאדה צפויה להזניק את מחירי הנדל"ן ולהפוך אותו למבוקש במיוחד." מספר גורם בחברה.

המבצע על הדירות יינתן ככל הנראה ל-20 הרוכשים הראשונים של השלב האחרון בפרויקט. לחודש זה בלבד.

דילוג לתוכן