יום שני   |   24 יוני    |   
דף הבית / בדק ומצא / "שיעור במנהל עסקים": הספר החדש של יזם הנדל"ן עידו חג'ג' שכל יזם חייב לקרוא

"שיעור במנהל עסקים": הספר החדש של יזם הנדל"ן עידו חג'ג' שכל יזם חייב לקרוא

הספר החדש של עידו חגג

עידו חג'ג', מיזמי הנדל"ן המובילים בישראל ומי שבעבר רכש את קבוצת הכדורגל הפועל תל אביב ומשמש היום כמנטור לתלמידי תואר שני בבינתחומי, הוציא לאור את ספרו "הדרך להצלחה" שמציג את דרכו מבית קטן בצפון נתניה לאחד מהאנשים המשפיעים בישראל. הספר נמכר לאלפי ישראלים תוך מס' ימים, ומככב בראש טבלת  הנמכרים ביותר באתר "עברית".

עידו חג'ג', מבעלי קבוצת חג'ג' ואחד מאנשי הנדל"ן הבולטים בישראל הוציא לאור את ספרו "הדרך ההצלחה", ספר המציג את הדרך הארוכה למעלה הכוללת הצלחות, כישלונות, רגעי שיא ואתגרים ומלמדת לא מעט על יסודות הצלחה ודרכם של אנשי העסקים המובילים בישראל.

הספר, שחושף בפני הקורא את אחורי הקלעים מאחורי העסקאות הגדולות של עולם הנדל"ן, מעניק שיעורים על יזמות, שיווק, ראיה מרחבית ותעוזה ונוגע בכל הסוגיות הקשורות לעסקים ותרבות בישראל. כיצד כל אחד מאתנו יכול להצליח עם יצירתיות, חוש יזמות והרבה נחישות.

הספר, טיפס תוך ימים אחדים לראש טבלת "הנמכרים ביותר" באתרים "צומת ספרים","עברית" ו"ידיעות ספרים" של קבוצת ידיעות אחרונות והפך לפופולרי בקהילות של יזמים, בעלי עסקים, סטארט-אפיסטים וסטודנטים הלומדים מנהל עסקים וכמובן לכל העוסקים בתחום הנדל"ן. את הגרסה הדיגיטלית והספר המודפס ניתן לקנות דרך אתר האינטרנט צומת ספרים: https://bit.ly/2USjnhA

לרכישת הספר לחץ כאן

דילוג לתוכן