יום שלישי   |   18 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / גרים בבניין ישן? עורך הדין שיבדוק עבורכם האם באפשרותכם לעשות פינוי בינוי ללא עלות

גרים בבניין ישן? עורך הדין שיבדוק עבורכם האם באפשרותכם לעשות פינוי בינוי ללא עלות

עליית הערך של דירה בפרויקט שעובר פינוי בינוי יכולה להגיע ל-100% ומזכה את בעלי הדירות לפחות בהוספת חדר נוסף ומרפסת, בשווי שעשוי להגיע למיליוני שקלים. אם הנכם גרים בבניין שנבנה לפני 1980, רוב הסיכויים שאתם זכאים לעבור תהליך של התחדשות עירונית על סוגיה השונים. פרויקט פינוי בינוי מצריך לפחות 24 דירות במתחם ואילו הריסה ובנייה (תמ"א 38/2) ניתן לעשות בבניין בודד אשר בסמכות הוועדה המקומית. גרים בדירה ישנה? עורך הדין רוני חרמון, בעל ניסיון של 20 שנה בתהליכי פינוי בינוי, מציע לדיירים שאינם מיוצגים ע"י עורך דין בדיקה ללא עלות וליווי בתהליך שיובילו אותו לדירה חדשה

פרויקטים של פינוי בינוי או התחדשות עירונית הובילו בעלי דירות ישנות להרוויח לעתים פי שניים ויותר בשווי הדירה. כיום, החוק קובע כי כל בניין אשר נבנה לפני 1980 רשאי לעבור תהליך התחדשות עירונית ושירות חדש מציע לכם לקבל ייעוץ מקצועי בנושא.

״יש צורך ב-66% לפחות מדיירי הבניין אשר מעוניינים בתהליך פינוי בינוי. גם אם מדובר בבניין עם 3 דירות למגורים.״ מספר עו״ד רוני חרמון.

דיירים המתגוררים בבניין ישן ואינם מיוצגים ע"י עורך דין, יקבלו בדיקת התאמה ללא עלות וליווי של עורכי הדין המובילים בתהליך שיוביל אותם לדירה חדשה.

בדיקת ההתאמה נעשית בחינם >>

    דילוג לתוכן