יום רביעי   |   19 יוני    |   
דף הבית / השקעות / השקעות בחול / חג'ג' אירופה משיקה את הבניינים החדשים בפרויקט Pipera Lake בבוקרשט: דירות יימכרו החל מ-105,000 אירו בלבד במחירי ה-Pre-Sale

חג'ג' אירופה משיקה את הבניינים החדשים בפרויקט Pipera Lake בבוקרשט: דירות יימכרו החל מ-105,000 אירו בלבד במחירי ה-Pre-Sale

חג'ג' אירופה

לאחר שמסרה , אכלסה והשכירה מאות דירות בפרויקט Pipera Lake ומאות הישראלים שרכשו דירות נהנים היום מנכס מושכר ותשואה שוטפת על ההשקעה: חג'ג' אירופה משיקה את ה-Pre-Sale של הבניינים החדשים בפרויקט, שייבנו במטרה לענות על הביקוש הגבוה למגורים בשכונה. לקוחות שירכשו דירות ב-Pre-Sale ייהנו בשלב זה מהנחה משמעותית, כאשר דירות יימכרו מ-105,000 אירו בלבד

חג'ג' אירופה, החברה היזמית שנסחרת בבורסה בת"א, מכרה בשנים האחרונות מאות דירות לישראלים בפרויקט Pipera Lake שבשכונת ההייטק המבוקשת בבוקרשט. כלל הדירות שנמכרו לישראלים אוכלסו והושכרו בהצלחה ומייצרים תשואה שוטפת למשקיעים.

במקביל להכנסות השכירות, המשקיעים נהנו בשנים האחרונות מעליית ערך משמעותית של מחירי הדירות בשכונה, שהפכה לאחת מהשכונות המבוקשות ביותר למגורים עם פערי היצע מול ביקוש מהמשמעותיים ביותר באירופה. בשוק הנדל"ן בבוקרשט נרשם ביקוש שיא לדירות חדשות  ובשנים האחרונות נרשמה עלייה ממוצעת של כ-12-20% במחירי הנדל"ן.

במטרה לענות על הביקוש שממשיך להיות גבוהה בשכונה , החברה הודיעה הבוקר (א') על פתיחת המכירה לבניינים נוספים בפרויקט שסמוכים לאגם Pipera Lake. במרחק קצר מהבניינים ממוקם מתחם ההייטק והתעסוקה מהגדולים באירופה, בו מועסקים מאות אלפי עובדי הייטק.

בנוסף, הדוברות מטעם עיריית בוקרשט הודיעה כי במרחק של פחות מחמש דקות נסיעה מהפרויקט תתחיל הבנייה של בית החולים Metropolitan בהשקעה של מעל 980 מיליון אירו , שיהיה בית החולים מהגדולים ביותר ברומניה ובתוכו יבנה קמפוס אוניברסיטאי לרפואה שיהיה גם כן מהגדולים והחשובים בבירה הרומנית.  כל אלה מסבירים בין את היתר את המשך הביקוש הגבוהה למגורים ולהשקעה באזור.

משקיעים שירכשו דירות בפרויקט ייהנו מליווי שוטף בכל שלבי העסקה ללא התעסקות ישירה בנכס , משלב הרישום בטאבו ועד לניהול הנכס, השכרתו ומכירתו במידה ויהיו מעוניינים. בשלב זה , החברה מציעה תנאי תשלום של 30% בלבד במהלך החתימה והיתרה בעת קבלת המפתח.

למידע נוסף

    דילוג לתוכן