יום שישי   |   21 יוני    |   
דף הבית / השקעות / מאות דירות נמכרו בחודשים האחרונים בפרויקט של חג'ג' אירופה בבוקרשט

מאות דירות נמכרו בחודשים האחרונים בפרויקט של חג'ג' אירופה בבוקרשט

כנס ההשקעות חג'ג' אירופה

החברה הציבורית רושמת עד כה הצלחה אדירה בפרויקט בבוקרשט ועל פי ההערכות מכרה כבר  מאות דירות למשקיעים ישראלים. בשבוע שעבר, נכחו מאות המשתתפים בכנס השקעות הנדל"ן של החברה, בו את פרויקט הענק שלה H Pipera Lake: דירות בסטנדרט הגבוה ביותר, בסמוך למרכז ההייטק הענק בבוקרשט בו מועסקים מאות אלפי עובדים. מחירי הדירות צפויים לעלות בשבועות הקרובים.

בשבועות הקרובים צפויה החברה הציבורית, חג'ג' אירופה, לעלות את מחירי הדירות בפרויקט היוקרה שלה בבוקרשט, המציע לישראלים לרכוש דירות חדשות בסמוך למתחם ההייטק המכיל כ-1.25 מיליון מ"ר תעסוקה, החל מ-68,000 יורו בלבד. בוקרשט, אשר נהנתה מעליית מחירים של 39% בשלוש השנים האחרונות, הפכה ליעד אטרקטיבי ביותר להשקעות באירופה וכניסתה של החברה הישראלית בבעלות צחי חג'ג' לשוק הנדל"ן בחו"ל המעניקה מעטפת מלאה לניהול הנכס, נותנת ביטחון אדיר למשקיעים הישראלים.

משקיעי הפרויקט ייהנו מכ-8%-9% תשואה שוטפת בשנה מהכנסות השכירות בתוספת עליית ערך משמעותית במחירי הדירות

מזה מספר שנים נערכת חברת חג'ג' אירופה למהלך: החברה רכשה שטחים במיקומים מרכזיים ומבוקשים במיוחד בקרב שוכרים איכותיים (רובם מתחום ההיייטק והטכנולוגיה) ויצרה מעטפת ניהול שמלווה את המשקיע הישראלי החל מהרישום בטאבו, העברת התשלומים של השוכרים ותחזוקה שוטפת של הדירות.

בשבוע שעבר ערכה החברה כנס השקעות נדל"ן  בו הציגה את הפרויקט בפני מאות משקיעים ישראלים ועשרות דירות נרכשו. כאמור, מחירן של הדירות שעומד כיום על כ-68,000 יורו בלבד במחירי פריסייל , צפוי לעלות בקרוב עם המעבר  לשלב ב' של המכירה בפרויקט.

דילוג לתוכן