יום ראשון   |   14 יולי    |   
דף הבית / באנר ראשי / "חג'ג' אירופה מוכרת את הדירות במחיר נמוך בכ-20% ממחיר השוק, חברות קטנות אינן יכולות להרשות לעצמן לעשות זאת"

"חג'ג' אירופה מוכרת את הדירות במחיר נמוך בכ-20% ממחיר השוק, חברות קטנות אינן יכולות להרשות לעצמן לעשות זאת"

חגג אירופה. דירות במחיר נמוך ממחיר השוק

"חג'ג' אירופה מוכרת את הדירות במחיר נמוך בכ-20% ממחיר השוק, חברות קטנות אינן יכולות להרשות לעצמן לעשות זאת"

הכניסה של חג'ג' אירופה לשוק השקעות הנדל"ן בחו"ל טורפת את הקלפים עבור  עשרות חברות ישראליות אשר מתווכות השקעות לישראלים בחו"ל. הודות לכך שהינה החברה היזמית, מאפשרת למשקיעים לרכוש דירות ללא מחירי תיווך ובמחירים נמוכים בכ-20% מהמחיר שמציעות החברות המתחרות. מחג'ג' אירופה נמסר: "נערכנו למהלך והכנו את התשתיות לכך שנוכל לתת למשקיעים אלטרנטיבת השקעה מאוד אטרקטיבית ובטחון מלא לכספם"

"הצוותים שלנו זיהו את הצמיחה שצפויה להפוך בוקרשט לפני מספר שנים ורכשנו שם שטחים גדולים בסמוך למרכז ההייטק הענק שמעסיק מאות אלפי עובדים. בשנתיים האחרונות שווי הנדל"ן באזור עלה בכ-14.5%." מספר גורם בחג'ג' אירופה.

בשנים האחרונות התכוננו בחג'ג' אירופה היטב לכניסתם לשוק הנדל"ן בחו"ל, הכינו את הקרקע ובנו מערך שיציע One-Stop-Shop למשקיעים, מה שמאפשר למשקיע לרכוש דירה חדשה שתניב בין 7%-9% תשואה בשנה ובשכונה מבוקשת במיוחד. המשקיעים יוכלו ליהנות מטיפול מלא של החברה במושכר: חג'ג' אירופה היא החברה היזמית, היא החברה המשווקת והמנהלת שדואגת לרישום הדירות בטאבו על שמות המשקיעים, טיפול במושכר והעברת התשלומים.

סוף סוף יש חברה ציבורית שמציעה השקעות נדל"ן בחו"ל ללא תיווך

חג'ג' אירופה הינה חברה ציבורית גדולה, שכלל נתוניה הפיננסיים שקופים לציבור הרחב, דבר המקנה בטחון רב למשקיעים בשונה מרוב חברות הנדל"ן המציעות השקעות בחו"ל, שהינן חברות פרטיות ללא כל גורם פיקוח. הפער בין מחירי הפרויקט של חג'ג' אירופה לבין מחירי הפרויקטים השונים בארץ נובע מכך שחג'ג' אירופה אינה חברת תיווך, בעוד שחברות שיווק נדל"ן רוכשות את הנכסים מיזם מקומי ומוסיפות עמלת שיווק שנעה בין 10-20% כדי להרוויח מהעסקה, חג'ג' אירופה מוכרת ישירות את הפרויקט.

על פי ההערכות במהלך שלושת החודשים האחרונים נמכרו מאות דירות בפרויקט ובימים הקרובים עורכת החברה את ימי ה-PRESALE  האחרונים לפני המעבר למכירת הדירות בשלב ב' של הפרויקט.

מידע נוסף באתר החברה

דילוג לתוכן