שבת   |   22 יוני    |   
דף הבית / השקעות / "חלקת הזהב של אירופה": כך הפכה השכונה הסמוכה לעבודתם של כ-150,000 אנשי הייטק למקום המבוקש ביותר להשקעה באירופה

"חלקת הזהב של אירופה": כך הפכה השכונה הסמוכה לעבודתם של כ-150,000 אנשי הייטק למקום המבוקש ביותר להשקעה באירופה

בסמוך לאחד ממרכזי ההייטק הגדולים ביותר באירופה בו מועסקים כ-150,000 עובדים נבנית שכונה מרהיבה במרחק של דקות נסיעה ממרכז העיר ועל שפת אגם Pipera. מי שאמונה על הפרויקט בשכונה היא חברת חג'ג' אירופה, חברה ישראלית ציבורית שנבחרה בשנה החולפת ליזם השנה ברומניה. המספרים: תשואה משכירות של 8%-9% בשנה וצפי להמשך עליית ערך כתוצאה מהתנופה האדירה ממנה נהנית בוקרשט.

כ-80,000 יורו בלבד: זה המחיר של אחת ההשקעות שמסתמנת כאחת המומלצות באירופה. "הבנו שלמשקיעים זרים חשוב להשקיע בדירות בהן קהל יעד אמיד שוכר את הדירות וישנה חברה ישראלית, ציבורית שנתוניה שקופים לציבור, שדואגת להעביר את כלל התשלומים למשקיעים." מספר גורם בחברת חג'ג' אירופה, שזכתה לאחרונה בתואר "יזם השנה ברומניה".

שכונת Pipera Lake נחשבת לאחת מהשכונות הטובות בבוקרשט, הודות למיקומה המרכזי הסמוך למרכז ההייטק הענק בו יושבות ענקיות הטכנולוגיה Amazon, Oracle, Hp. מה שהופך את ההשקעה לאטרקטיבית במיוחד זו העובדה שחג'ג' אירופה הינה החברה היזמית כך שהמשקיע הישראלי חוסך את פערי התיווך שבד"כ משולמים לחברות שיווק הפועלות בישראל.

מחירי הנדל"ן ברומניה מזנקים בשנים האחרונות

רומניה נחשבת כיום ל"ברלין של שנת 2020": ע"פ אתר imobiliare.ro ,מחירי הנדל"ן עלו בשלוש השנים האחרונות ב-39%, ענקיות הטכנולוגיה פותחות סניפים בעיר הבירה בוקרשט וישנה הגירה חיובית של מאות אלפי צעירים מדי שנה שמגיעים במטרה למצוא עבודה. כמו כן, הממשלה הרומנית מקלה על משקיעים זרים ומס ההשבחה עומד על 0%.

כאמור משקיעים בפרויקט צפויים ליהנות מתשואה משכירות של 8-9% בשנה והרוכשים הראשונים צפויים לקבל את הדירות כבר בחודש אוגוסט הקרוב.

דילוג לתוכן