שבת   |   22 יוני    |   
דף הבית / חדשות נדל"ן / "כובשת את אירופה": חג'ג' אירופה משיקה בניינים חדשים על שפת האגם והפארק של שכונת Pipera Lake בבוקרשט; מחירי ה-Pre-Sale לחודשיים בלבד ישקפו הנחה של עד 10% ממחירי הדירות במחירון

"כובשת את אירופה": חג'ג' אירופה משיקה בניינים חדשים על שפת האגם והפארק של שכונת Pipera Lake בבוקרשט; מחירי ה-Pre-Sale לחודשיים בלבד ישקפו הנחה של עד 10% ממחירי הדירות במחירון

לאחר שמאות דירות כבר נמסרו למשקיעים הישראלים והרוכשים המקומיים בבוקרשט באחד מהפרויקטים המצליחים ביותר בבירת רומניה ובהמשך להנפקה המוצלחת בבורסה בתל אביב (מנייתה עלתה בכ-40% מתחילת השנה): חג'ג' אירופה משיקה את הבניינים חדשים על שפת האגם והפארק של שכונת Pipera Lake עם מחירי Pre-Sale עד 10% הנחה על הדירות. דירות להשקעה ימכרו לישראלים החל מ-300,000 ₪ בלבד. רכישה בשלב ה-Pre-Sale תעניק רווח פוטנציאלי למשקיעים כבר במועד הרכישה. מאות המשקיעים הישראלים שכבר רכשו דירות בפרויקט במהלך השנה וחצי האחרונות נהנו מעליית ערך של יותר מ-15% של הדירות.

שנת השיא של חג'ג' אירופה החלה בהנפקה מוצלחת של החברה בבורסה בת"א, זינוק של המניה בכ-40% מאז תחילת המסחר ומסירה מוצלחת של מאות דירות למשקיעים הישראלים ודירות מגורים לרומנים. החברה, זכתה ב-5 פרסים ונחשבת לאחת מחברות הנדל"ן המובילות ברומניה והפרויקטים של החברה הפכו למבוקשים במיוחד בקרב הקהל הרומני והישראלי. כעת, משיקה החברה את הבניינים החדשים על שפת האגם ומול הפארק בשכונה המבוקשת והיוקרתית של בוקרשט.

מחירי ה-Pre-Sale עליהם הודיעה החברה ישקפו הנחה משמעותית של עד 10% ממחירי המחירון, מה שיאפשר למשקיעים להרוויח מפוטנציאל השבחה כבר במועד הרכישה. הדירות, ממוקמת בשכונת המגורים המבוקשת והיוקרתית של בוקרשט  שמחירי הנדל"ן והשכירות בה עולים מדי שנה באחוזים גבוהים. כך למשל, משקיעים שרכשו לפני כשנה וחצי בלבד בחג'ג' אירופה כבר  נהנו מרווח בשווי הנכס של כ-15% יותר במחירי הדירות שלהם.

"התשואות משכירות בשכונה נעות סביב ה-7-8% בשנה, אך הרווח הגדול בא לידי ביטוי בעליית הערך הגדולה שחווה השכונה בשנים האחרונות בשל " מספר גורם בענף.

מחירי ה-Pre-Sale יאפשרו לישראלים לקנות דירות בפרויקט המבוקש החל -300,000 שקלים בלבד.

דילוג לתוכן