יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / חדשות נדל"ן / חג'ג' אירופה מתחייבת על שכירות למשך שנה ברכישת דירה בבוקרשט

חג'ג' אירופה מתחייבת על שכירות למשך שנה ברכישת דירה בבוקרשט

פרויקט חגג אירופה בבוקרשט

לאור ההצלחה הגדולה של פרויקט H Pipera Lake של חג'ג' אירופה בבוקרשט והביקוש הגבוה בקרב שוכרים בשכונה, משיקה החברה את שלב ב' בפרויקט ומתחייבת לקהל הישראלי על שכירות למשך שנה מיום המסירה. הבנייה של שלב א' בו מאות ישראלים רכשו דירה הסתיימה ונמצאת בתהליכי מסירה מתקדמים. כך תרכשו דירה בפרויקט היוקרתי בבוקרשט שתניב לכם הכנסה חודשית עם 73,000 יורו בלבד.

חג'ג' אירופה שנבחרה בשנה החולפת ל"חברת הנדל"ן של השנה" ברומניה ע"י חברת המחקר והאנליזה JLL ומכרה דירות בבוקרשט למאות ישראלים, אחראית לאחד מהפרויקטים המוצלחים ביותר בבוקרשט שזכה לכינוי "שכונת ההיי-טק הירוקה": שכונה עם בניינים חדשים על שפת אגם פיפרה המרהיב, הסמוכה לאחד ממרכזי ההייטק הגדולים באירופה בו מועסקים מאות אלפי עובדים בחברות מהגדולות בעולם כמו: AMAZON, COCA COLA, ORACLE ו- HP, שמחפשים מגורים איכותיים בשכונה בה קיים מחסור אדיר. ההצלחה הגיעה במהרה, מאות ישראלים שרכשו דירות להשקעה בפרויקט בשנה וחצי האחרונות יקבלו בקרוב מפתח לדירתם החדשה, זאת לאחר שהרוויחו משמעותית מעליית המחירים בשכונה שהפכה לאחת מהמבוקשות ביותר בבוקרשט. כעת, משיקה חג'ג' אירופה את השלב השני בפרויקט.

משבר הקורונה הוביל את מאות אלפי עובדי ההייטק, זוגות צעירים ומשפחות לחפש דירות חדשות בסמוך למקום עבודתם ובסביבה מבוקשת ובה פארקים ירוקים על שפת האגם, לצד קרבה לקניונים מהגדולים בבוקרשט ובמרחק נסיעה קצר ממרכז העיר. הביקוש לשכירות באזור הפך את את הפרויקט של חג'ג' אירופה למבוקש במיוחד, מה שמאפשר לחברה להבטיח לרוכשים החדשים שכירות למשך שנה מיום המסירה כבר במועד החתימה. כך למעשה, חברה ציבורית יציבה וגדולה שהינה היזמית, מעניקה הטבה חסרת תקדים שכזו ברכישת דירה בחו"ל שנועדה לצמצם את חוסר הודאות בימים אלה למשקיעים ונותנת להם שקט וביטחון.

ההסבר לעלייה בביקוש לאור משבר הקורונה: דירות מרווחות, מרפסות, פארקים ירוקים ומגורים על שפת האגם לצד קרבה למקורות תעסוקה וקניונים, ומרחק נסיעה קצר ממרכז העיר.

"גם משפחות אשר גרו בצפיפות של מרכז העיר והיו תלויות בתחבורה הסואנת, מחפשות כעת דירות למגורים בשכונה וצמאות לאזורים הירוקים והמגורים על שפת האגם לצד מרכזי הקניות שבמרחק כה קצר ממרכז העיר. יש ביקוש גבוה לצד מחסור אדיר בשכונה שעל שפת האגם וחג'ג' אירופה זיהתה את הצורך בזמן הנכון וממשיכה לבנות במרץ ומקדמת גם את שלב ב' של הפרויקט", מספר בכיר בחברה. מלבד ההכנסה המובטחת למשך שנה, המשקיעים, בדומה למשקיעי שלב א', צפויים ליהנות מעליית המחירים בעת האכלוס ולתנאי תשלום מצוינים. על פי ההערכות, חג'ג' אירופה תסיים את ההטבה כבר בסוף החודש או בתום מכירת 20 הדירות הראשונות בשלב ב' של הפרויקט.

דילוג לתוכן