יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / מצמצמים את אי הוודאות – חג'ג' אירופה תאפשר לרוכשים לשלם 40% בלבד על דירה בבוקרשט, לקבל את הכנסות השכירות ולשלם את היתרה ביולי 2021

מצמצמים את אי הוודאות – חג'ג' אירופה תאפשר לרוכשים לשלם 40% בלבד על דירה בבוקרשט, לקבל את הכנסות השכירות ולשלם את היתרה ביולי 2021

חגג אירופה שכונת פיפרה לייק
חג'ג' אירופה, מחברות הנדל"ן המובילות והיציבות אשר זכתה בשנה החולפת לתואר 'חברת הנדל"ן של השנה ברומניה', הודיעה כי תאפשר למשקיעים ישראלים לשלם כ-40% בלבד ממחיר הדירה במועד הרכישה כאשר הרוכשים יוכלו להשכיר את הנכס ולהתחיל ליהנות משכירות במשך כמעט שנה ורק אז להשלים את יתרת התשלום.

בעוד מספר שבועות תחל חג'ג' אירופה את תהליך מסירת הדירות למאות הישראלים בבניינים ששוכנים על אגם PIPERA בעיר, בסמוך למרכז התעסוקה וההיי טק הגדול ביותר בבוקרשט ומהגדולים באירופה, בו מועסקים כ-200 אלף עובדי הייטק.

בשכונה, קיים מזה מספר שנים ביקוש אדיר בדירות למגורים לצד מחסור בדירות, הן בזכות סטנדרט המגורים היוקרתי באזור ובעיקר בזכות הקרבה למרכז התעסוקה. גורמים בשוק המקומי מעריכים כי בעת אכלוס הפרויקט של חג'ג' אירופה, מחירי הדירות יעלו משמעותית בשכונה וימשיכו את מגמת עליית המחירים ממנה נהנית העיר בשנים האחרונות.

"משבר הקורונה הוכיח לרבים כי השקעה בנדל"ן היא הדרך הבטוחה ביותר לשמור כל כספי החסכונות שלנו לאורך זמן לצד קבלת הכנסה שוטפת משכירות, שאני בטוח שהייתה עוזרת מאוד לרבים מאיתנו בתקופה זו". אומר גורם בחברה. "תהליך הצמיחה ממנה נהנית העיר בשנים האחרונות והמדיניות האחראית אותה נקטה רומניה, הביאו לכך ששוק הנדל"ן לא נפגע לאורך התקופה והעבודות בו המשיכו כסדרן. אנחנו אף האצנו תהליכים, השלמנו את בניית שלושת הבניינים הראשונים, אנחנו בעיצומן של עבודות הגמר ואנו מתקדמים בצעדי ענק לקראת המסירה של הדירות לרוכשים".

בעוד שחברות מציעות לאותם המשקיעים לרכוש נכסים שרובם "על הנייר", חג'ג' אירופה מאפשרת להם לרכוש דירה חדשה באזור מבוקש במיוחד, להתחיל לקבל הכנסות שכירות ולשלם את 60% הנוספים ביולי 2021.

חג'ג' אירופה הינה חברה ציבורית, מהחברות הבודדות בארץ המשמשת הן כיזם והן כמשווקת הבלעדית של הדירות בישראל ללא שום פערי תיווך הקיימים היום בשוק עבור משקיעים רבים המעוניינים לרכוש נדל"ן בחו"ל.

דילוג לתוכן